gebe
  1. freegirl

freegirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında freegirl tarafından paylaşıldı.

:hamile: merhabalar siteye yeni üye oldum aradıgım herseyı buluyorum ama kızımın yaş günü ve parfüm istemişti benden cocuklara özel bir parfüm olsun istiyorum sizce nerden ve nasıl alabilrim yardımcı olurmusunuz :) vimjo nasıl mesela bir bilginiz varmı

Son düzenleme: 14 Ekim 2010
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle şimdiden küçük meleğimizin doğumgününü kutluyor yeni yaşında tüm güzelliklerin onunla olmasını diliyorum Minik meleğimiz için ben biraz araştırma yaparak fikir olması açısından çocuklar için özel olarak yapılan parfüm çeşitlerinin bazılarını paylaşmak istedim umarım yardımcı olmuşumdur

Parfümlere buradan bakabilirsin

Bunlarda farklı parfümler

Barbie Parfümler

3. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    she nin ok güzel parfümleri var...o da olmassa D P den alabilirsin.şeker kokusu , çikolata kokusu hepsini bulmak mümkün.

4. freegirl

freegirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederım bıtanem aslında bende de bır kac sıte var ama arastırmak ıstedım rkadaslarım hos kokuyo demıslerdı ama farklı kokular arıyorum.ama yıneden annelerin işine yarıycaktır buyudukce bunlardanda ıster bızımkı :)

benım baktıgım sıtede de bunlar var cnm ;

Kokular ve Ferahlatıcılar Anne - Bebek

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

canlarım ya hepsıne bakıcam emın olun :) bide hiçbişeyi begenmıyoruz napcaz bilmıyorum :)

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

selam kardesim bence parfüm icin biraz erken degilmi daha cocuk 4 yasinda ben yurt disindayim biz turklere mahsus bir sey herhalde ´bizim insanimiz enerji icecegi kola akliniza gelmeyecek seyler yada sussun diye bilgisayari kullanmalari yada el telefonu gibi seyler yanlis anlama da yani yinede siz bilirsiniz bana göre yanlis

7. freegirl

freegirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın cnm ama baksana ne güzel ürünler var http://www.vimjo.com/KMDefault.aspx?ctrid=14481 Özenmesi cok normal sakıncalı oldugunu da ne kadar anlatsakta bi faydası olmuyo :) bu arada mawi aldım ürünlerden bitanesini ikincisinide benım verdıgım sıteden aldım cok hos kokuyolar ya cocuk olmak geldı ıcımden :9

8. nehir3333

nehir3333 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben size bi öneride bulunabilirim.zara magazasının çocuk bölümünde calısıyorum.çocuklara özel parfüm üretiyorlar alkol oranı düşük we zararsız kız erkek bulabilrsinz.eger bulundugunuz şehirde zara varsa oradan temin edbilirsiniz testerları oluyor zaten test edip tercih edebilirisiniz iyi aksamlar

merhaba kızım 4 yasında ve parfüm almak istiyorum nerden ve nasıl bişe alabılırim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfüm ve Deodarant Nasıl Kullanılır

Parfüm ve Deodarant Nasıl Kullanılır

parfüm nereye sıkılır parfum nereye sıkılır deodorant parfüm göze sıkılırsa nerelere Parfüm ve deodorant kullanımı ülkemizde hala çok yaygın değil. Kullananlar ise çoğunlukla yanlış kullanıyor. Halbuki bu iki ürünün kullanımı birbirinden çok farklı. Bilinenin aksine, deodorant sadece hoş kokmak için tercih edilen ve gün boyu kullanım kolaylığı sunan pratik bir koku malzemesi değil. Asıl...
  2. bebek sekeri modelleri görmek ve satın almak istiyorum.

bebek sekeri modelleri görmek ve satın almak istiyorum.

mavı tulum olan bebek sekerınızın tane fıyatını sormak ıstıyorum bırde 100 adet alımlarda ındırımınız ve hedıyenız varmı ve kac gunde elımızde olur
  3. Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafeti modeli nasıl bişeydi ya

Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafeti modeli nasıl bişeydi ya

Selam arkadaşlar Yalan Dünya dizisinin sezon finalinde Nil Karaibrahimgil enteresan bir gramafon elbise giymişti o nasıl bir kıyafetti yaa bana Yalan Dünya Nil Karaibrahimgil'in Kıyafetinin modelini sunarsanız sevinirim:)
  4. Adetime 7 Gün Var ve Belirtilerle İlgili Bilgi Almak İstiyorum Kızlar

Adetime 7 Gün Var ve Belirtilerle İlgili Bilgi Almak İstiyorum Kızlar

Bu konu; adete 7 gün kala gebelik belirtileri hakkında bilgiler vermektedir Not: Sevgili melekler, bu konuyu Minelecrin nikli üyemiz adına açıyorum. Lütfen cevaplarınızı ona yönelik olarak verin " Selam melekler, benim adetime 7 gün kaldı ve bebek sahibi olmak için uğraşıyorum. Şimdiden belirti görmem mümkün mü? Adetine 7 gün kala belirti gören var mı? Gebelik testini ne zaman...
  5. Babalık testi nerde ve nasıl yapılır?

Babalık testi nerde ve nasıl yapılır?

Babalık testi yaptıracağınız kurumun moleküler genetik alanında Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı olmasına dikkat ediniz. Babalık testi yapılırken mutlaka analiz yapılacak kişilerin onayı alınmalıdır. Testin yapılacağı kişi 18 yaşından küçük ise resmi anne ya da resmi babadan onay alınması gerekmektedir. Kişilerin onayı alınmadan analiz yapılması genetik hastalıklar tanı merkezleri...

Sayfayı Paylaş