gebe
  1. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

merhaba kızlar eşinde sperm hızı sorunu olanlar lütfen tek çatı altında toplanalım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sibel19866 tarafından paylaşıldı.

arkadşalar merhaba 5 aydır cocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz bi çok topik artık bitmiş ve tarihi eser statüsünde yerini almış unutmayın ki burada yazılan her harf yüzlerce kişi tarafından okunuyor ve bir çok kişini ortak şikayetleri var lütfen arkadaşlar artık belirli biyerde toplanalım ve başarı hikayerimizi paylaşım ve bu topik hiç ölmesin lütfen herkes duyarlı olsun birbirimizin yaralarını saralım artık eşimde sperm hızı problemi sayı ve şekil durumu normal bazı arkadaşların sperm sayısı problemi var bazılarınında şekil durumu problemi var tek çatı altında güzelce yazışalım ve birimize destek olalım şimdiden herkese çok teşekkür ederim saygılar sevgiler

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Topiğin Sitemizde çocuk sahibi olmak isteyen her kese (banada) hayır getirsin inşallah :)

asyanur eren, tekqerceqiim ve karamelize bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok güzel bi konuya deyinmişsin.topiğin hayırlı olsun :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Topiği açmışın da hayatım uğramıyorsun :D:D hadi bakalım canlandırın burayı..Eşinde sperm hızı sorunu ,sperm anormalisi,azospermler,varikosel olanlar , paylaşın gari :D:D Birbirinize destek olun..

5. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    uğramaz olurmuyum hiç ama bilgisayar bozuldu canlarım yeni yaptırdım konu çok güzel ama paylaşmak lazım bolca bu topik hiç ölmesin diyorum çünki binlerce kişi bu yazıyı okuyarak umutlanacak

6. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
  7. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu topici sadece okuyup çıkmayın unutmayınki yazdığınız her harf bzden sonraki umutsuz insanlara umut verecek ve azim kazandıracak o yüzden lütfen herkes konu tutulmadı veya ilgi yok diye düşünmesin ziyaretçi kişilerde forumda çok okuyup çıkıyorlar herkes üye olsun para ile değil:)

8. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel düşünmüşsün ama varikosel rahatsızlığı olanlarda sperm değerleri bozuk ama hormon eksikliği olanlardada sperm değerleri bozuk küçükken rahatsız olanlar inmemiş testisi olanlar beslenme faktörü testis boyutları menencit gibi rahatsızlıklarda sperm değelersini etkiliyor antibiyotikler o yüzden daha çok takipçi ve daha çok insana çare oluruz
    sadece varikosel biraz zayıf kalır gibi

9. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    özlem eşinin sperm sayısı ve hız durumunu yazarmısın

10. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

küçükken bişi olmamıs bzm sonradan sayımız:64 milyon hızım ileri hız:%20

11. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    toplam 64 milyonmu yoksa ml' demi 64 mlyon

12. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    canım biz kere test yaptırdık ayrıntılı yazmıodu yani tam bilmiorum ocak da esim ameliyat oldu varikosel

13. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım toplam 64 milyon mu yoksa mililitrede mi 64 milyon

14. sibel19866

sibel19866 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum benim eşimin ameliyattan önce değerleri 4,800.000 du hareket sıfır şimdi sayı toplam 158.400.000 hareket yüzde 10 yani 16 milyon spermcik ileri doğru gidiyor:)

15. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    inşallah en kısa zamnda kalırız hamile

merhaba kızlar eşinde sperm hızı sorunu olanlar lütfen tek çatı altında toplanalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vergi denetiminde tek çatı geliyor

Vergi denetiminde tek çatı geliyor

IMF’nin istediği, vergi denetiminde tek çatı düzenlemesi TBMM’ye sunuldu. Düzenleme ile Maliye Müfettişi, Hesap Uzmanı ve Gelirler Kontrolörü unvanları kaldırılarak, bu unvanlarla görev yapan denetim elemanlarının tümü “Maliye Denetçisi” unvanı altında birleştiriliyor. Gelir İdaresi Başkanlığının Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun İle Maliye Bakanlığının Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun...
  2. sorun eşim

sorun eşim

eşimle çok tartışıyoruz bıktım artık hiç birşey yokken kavga yeterr
  3. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...
  4. Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

Polikistik over sorunu yada bilgisi olanlar lütfen yardım...

polikistik over olanlar :dilektut::dilektut:KIZLAR BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU VAR.. ADET DÜZENSİZLİĞİ YAŞIYORUM. 7 AYDIR HAMİLE KALAMIYORUM. PKO LU OLUP HAMİLE KALANLAR VAR MI ACABA... BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM... İÇİM ÇOK KARARDI BU KONUDAN... UMUDUMU YİTİRMEK İSTEMİYORUM
  5. Eşinde sperm yetersizliği olanlar sperm artırıcı besinler

Eşinde sperm yetersizliği olanlar sperm artırıcı besinler

bu konu,erkeklik hormonunu çalıştıran bitkiler,sperm çoğaltıcı bitkiler hakkında bilgi vermektedir. Eşinin sperm yetersizliğinden dolayı çocuk sahibi olamayan bayanlar,konumuzu dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.Sperm sayısını çoğaltmak için öncelikle beslenme alışkanlığınıza dikkat etmelisiniz.Sebze ve tam tahıllar ,yağ oranı düşük bir diyet sperm sağlığı için iyidir.Ayrıca sık cinsel...

Sayfayı Paylaş