gebe
  1. çitlenbikk

çitlenbikk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında çitlenbikk tarafından paylaşıldı.

selam melekler mekanı üyeleri ve admin aranıza bir ay oldu katılalı ama o kadar yoğunum ki uğrayamadım

ayrıca bilgisayarda çok acemi olduğumdan nereye üye olsam neyi nereye yazacağım zorluk çekiyorum çok güzel bilgiler var ve hemen kaydolmuştum emeği geçenlere teşekkürler,
    ismim leyla istanbul'dan aranızdayım biraz daha aktif olabilsem güzel dostluklar kuracağıma eminim. sevgiler

2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    güzel paylaşımlarda bulunman dılegıyle aramıza hosgeldin

merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

Melekler Mekanı Üyelerine Duyuru

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri; Sizlerin de emeği ve paylaşımları ile sitemiz gün geçtikçe daha da büyümekte ve daha kaliteli hale gelmektedir. Bu seviyenin ve kalitenin devamı için verdiğiniz emeklere teşekkür ederiz. Bu büyüme içerisinde dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bulunmakta; - Sevgili Melekler lütfen yeni konu açarken o konunun daha önce açılmamış olmasına dikkat edelim,...
  2. Tüm melekler mekani üyelerinin ve ziyaretçilerinin kurban bayramı mübarek olsun:)

Tüm melekler mekani üyelerinin ve ziyaretçilerinin kurban bayramı mübarek olsun:)

UNUTMAYIN! Bayramınız mübarek olsun derken; kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu, umutlu, sağlıklı ve bereketli nice bayramlar diliyorum….Dünyanın hiçbirimize kalmayacağına ve bu dünyada yapılan hiçbirşeyin yapan kimsenin kâr hanesine yazılmayacağını unutmamalıyız…….. Çünkü nelerini gördü dünyamız. Hepsi de...
  3. Merhaba Melekler Mekanı

Merhaba Melekler Mekanı

Yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum :huhe: 26 yaşındayım evliyim
  4. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

beyza ablam bende kaç defa şahit oldum 4 duvar niçin var gerçekten ahlaksızlık.
  5. Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Sevgili üyelerimiz ; *Melekler Mekanı'nın size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ediyoruz.. *Melekler Mekanı 'nın forum dili Türkçe dir. Forum da, siyasi içerikli,küfürlü, argolu kişiyi küçük düşürücü , renci de edici yazılar yazılamaz.. *Forum yönetimi kişilerin , bir den fazla üyeliğini,bir den fazla kullanıcı ismini tespit...

Sayfayı Paylaş