gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz (:

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar bi bilgisi olan melek varmı acaba ?? ((:)

merhaba meleklerim sir agda fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

melek yardımcı yardımcı melekler Sevgili melekler benim derdim kendıme göre cook büyük geliyor .ben bundan 1.5 sene önce evlendim eşim icin ailemi herkezi cignedim ve pişman degılım. Ama eşimin benden önce cıktıgı bır kac kız var bu dogal bılıyorum ama eşim bı kacı tarafindan kullanıldı eşimde bunu gururuna yedıremedı ve yıllar gecmesıne ragmen onlardan ayrılalı hala kin duyuyor iki eski...
  2. Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

kızlarr sızee bı sorumm olcakk..ınsallah bılenınızz vardırr benımm goguslerım normaldee adetten bı kac gun once baslardıı...ama şu son 2 aydırr bı tuhaff olduu ıyıcee...gecen ayy cokk umıtlendımm cunkuu belırtılerr hamılelıkle aynıydıı ama sonu husrann oldu..yumurtlama donemım bıttıkten hemen sonra goguslerım agırmaya baslamıstı adete 15 gun kala. amaa adett oldumm gecen ay..bu aydaa gene ölee...
  3. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  4. pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

Pomerqnyali nin fiyati kac tl
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş