gebe
  1. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

merhaba meleklerim

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında antalya07 tarafından paylaşıldı.

ben aranıza yeni katıldım söle bi sorum olacak tı diyelimki bir sevgiliniz var sevgiliniz en yakın arkadasınıza günaydın gülüm dıye mesaj attı ardından da mesaj size geldi ama sevgiliniz arkadasınızı sızden daha cok arıyor ve sevgilinizin yanındayken sizi hiç kıskanmıyor böle bi durumda ne yapardınız ayrılırmıydınız yoksa devammı ederdınız

2. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım Arkadaşına böyle samimi msjlar atıp araması bence çok saçma .Ben senin yerinde olsam bu msjların hesabını tek tek sorar tavrımı koyarım.

3. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    canım hesabını sordum ama kardesim gibi görüyorum falan dıyo tavrımıda koyuyorum ama umrunda olmuyo tavır koymam

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle sevgilimin sonrada yakin arkadasim dedigin ama bence arkandan boynuz takmis kisileri kalabalik olan biryerde bulusmaya cagirirdim,sonrada ikisini bir guzel rezil eder,tenha bir yerde ikisininde sacini basini yolardim.daha fazla seylerde yapabilirim ama suan bukadari aklima gelen,neymis arkadasimi kardesi olarak görup msj atiyor,yok arkadasim öyle bisey bu devirde

5. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bencede haklısın ama intikam almak ıstıyorum ben

6. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    daha iyi intikam mi olur,rezil olurlar.yada sesini cikarmayip bu üclü yada coklu iliskiye devam edeceksin ki sen bence öyle karekterli degilsin.belkide gercekten bisey yoktur ortada ama buna cocuklar bile inanmaz bu zamanda.isin zor ama bence en zoru bu belirsizlik.

7. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ayrıldım sonunda zaten bana da tavır koydu ayrıldığım ınsan sımdı arıyor ama açmıyorum arkadasımlada konusmuyorum canım :)

canelif bunu beğendi.
merhaba meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler merhaba

melekler merhaba

site çok güzel çok hoşuma gitii tam bayanlara yönelik olmuş inşallh keyifli zamn geçririm
  2. merhaba meleklerim....

merhaba meleklerim....

:tik: selamlar melekler ben derin...25 yaşnda bekar bir bayanım...bebek bakıcılığı yapıor ve aynı zamanda açık öğretim iktisad okuyorum..(bu arada 2,üni :) .. ) :raila: adanalıyım balık burcuyum bilirsiniz balıkları :) sulugöz, hayalperest, karamsar,iyi kalpli merhametli olduğum sölenir.. ARANIZDA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM...
  3. merhaba melekler... :)

merhaba melekler... :)

ben aranız k.marastan yeni katlıyorum sayfanızı kuzenm aracılıgıyla kesfettm :)
  4. merhaba melekler..:)

merhaba melekler..:)

[sıze=5]merhaba bende aranıza yeni katıldım :24:[/sıze]
  5. merhaba melekler

merhaba melekler

uzun zamandır siteyi takip ediyorum. kafam bi milyon oldu evleneli 8 ay oldu adetim 30 günde bir oluyor. evlendikten sonra bunda bi düzensizlik olmaya başladı ilk ayım 10 gün geçti sonra 5 gün geçti derken bizde eşimle bebek istiyoruz. hep umutlanıyoruz ama regly oluyorum :( . doktora gittik eşimde sıkıntı yok çok az bi hareketinde yavaşlama varmış oda yorgunluktan olabilirmiş. Bendede...

Sayfayı Paylaş