gebe
  1. nurayo

nurayo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba sevgili melekler

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında nurayo tarafından paylaşıldı.

Merhaba herkese. Ben Nuray, Denizli'liyim, 3 senedir Bursa'da yaşıyorum. İngilizce öğretmeniyim. 7 aylık hamileyim, inşallah kızım olacak ( tabi yine bi karışıklık olmazsa :) ) bebeğime patik örmek için sitenize bakarken aranıza katılmaya karar verdim, iyi de etmişim :)

2. kuzumm

kuzumm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    h.g Nuray melek Allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş :) Allah analı babalı büyütsünn :):) keyifli vakit geçireceğine emin olabilirsin

3. nurayo

nurayo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim :)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aramıza hoşgeldin Nuray örtmenim :) Ne iyi etmişsin :)

Allah bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş. :)

5. nurayo

nurayo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim RefRa :)

6. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldiniz öğretmenim :) Allah analı babalı büyütsün hayırlı bir evlat olur inşallah :))

merhaba sevgili melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba Sevgili Melekler....

Merhaba Sevgili Melekler....

bende burdayım artık....Herkese kucak dolusu sevgi ve saygılar... güzel günler bol paylaşımlar dilerim....
  2. merhaba sevgili

merhaba sevgili

merhaba sevgili merhaba sevgili... şimdi yarınsız kalışımın son demindeyim ve yazıyorum sana..içimdeki isyan ateşini durdurmak için dönüşü olmayan bir barikat kuruyorum kalbime. şimdi saat ölüm sessizliğine bürünmüş beklemekten yorgun düşen yüreğimin son çırpınışları zehirli bir ok misali beni dirhem dirhem yok ederken,ben sana elveda demeden yalan olmak istemiyorum bu dünyadan.. kurulan...
  3. Sevgili Melekler Kocaman Bir Merhaba Hepinize

Sevgili Melekler Kocaman Bir Merhaba Hepinize

Bir kaç hafta önce aranıza katıldım. Fakat yoğun iş temposundan dolayı bir türlü merhaba diyemedim..İsmim Vijdan ,2 minik meleğin :gezme:annesiyim Burada olmak çok güzel ve aranızda olmaktan son derece mutluyum .
  4. merhaba meleklerim....

merhaba meleklerim....

:tik: selamlar melekler ben derin...25 yaşnda bekar bir bayanım...bebek bakıcılığı yapıor ve aynı zamanda açık öğretim iktisad okuyorum..(bu arada 2,üni :) .. ) :raila: adanalıyım balık burcuyum bilirsiniz balıkları :) sulugöz, hayalperest, karamsar,iyi kalpli merhametli olduğum sölenir.. ARANIZDA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM...
  5. merhaba meleklerim

merhaba meleklerim

ben aranıza yeni katıldım söle bi sorum olacak tı diyelimki bir sevgiliniz var sevgiliniz en yakın arkadasınıza günaydın gülüm dıye mesaj attı ardından da mesaj size geldi ama sevgiliniz arkadasınızı sızden daha cok arıyor ve sevgilinizin yanındayken sizi hiç kıskanmıyor böle bi durumda ne yapardınız ayrılırmıydınız yoksa devammı ederdınız

Sayfayı Paylaş