gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba Sizden Çok Önemli Bir Şey İstiyicem Abi Artık Uyuyamıyorum Bulmam Lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba Sizden Çok Önemli Bir Şey İstiyicem Abi Artık Uyuyamıyorum Bulmam Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın bir çok şeydir

Kadın bir çok şeydir

Çoğu zaman küçümsenir ev kadınlığının ağır yükü... Anneliğin kutsallığı ve gerçekten iyi bir eş olmanın emeği... Oysa ki, ne çok şeydir bir kadın ve sadece bir kadındandır bir çok şey... BİR KADIN GİTTİĞİNDE... Kadınlar gittiklerinde, arkalarında daha büyük boşluklar bırakırlar. Onlar bir gün çekip gittiklerinde, peşlerinde yetim-öksüz kalan çok olur. Mutfaktaki dolap, perdeler, kavanozun...
  2. Uyuyamıyorum artık

Uyuyamıyorum artık

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız hiç bitmiyor Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da sen alıntı
  3. :::Bir çok şey istemiyorum aslında:::

:::Bir çok şey istemiyorum aslında:::

ruhum uzaklarda salınıyor.. bıseylerın pesınde kosmakla gecıyor sankı hayatım.. huzursuzlugum hırcınlıgım aslında kendımı anlatamamamdan dan.. hayatıma sureklı bırılerı gelıp gelıyor kımılerı gelerek kımılerıde gıdısıyle baştan yakıyor canımı.. ama ben hırcbır soluga karıstırmıyorum solugumu.. huzne yer vermemeye calısıyorum saatlerımın ıcınde.. ama ya ben daha buyumemıssem? ya hala sana...
  4. siz çok şey ifade ediyorsunuz.....

siz çok şey ifade ediyorsunuz.....

Bir anı bir şarkı kıvılcımlandırabilir. Bir hayali bir çiçek uyandırabilir Bir ağaç ormanı başlatabilir Bir kuş ilkbaharı müjdeleyebilir. Bir gülümseme bir arkadaşlığı başlatabilir ...Bir tokalaşma bir ruhu canlandırabilir Bir kelime bir amacı belirleyebilir Bir oy bir ulusun yaşamını değiştirebilir Bir gülüş sıkıntıyı alt edebilir Bir adım her yolculuğu başlatabilir. Bir umut ruhlarımızı...

Sayfayı Paylaş