gebe
  1. mehdi

mehdi Forum Okuru

merhaba sorduğum soruya cevap veren

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mehdi tarafından paylaşıldı.

sorduğum soruya cevap veren bilgisayar başında oturan birimi vay yoksa sistammi bana cevap veriyor

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bu sitede olan hersey canli kanli,

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sorularınızın cevapları bizzat yönetim ve üyelerle birlikte misafirlerimiz tarafından yanıtlanıyor.

merhaba sorduğum soruya cevap veren konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorular cevaplar

sorular cevaplar

SORULAR-CEVAPLARSoru: Bir kadın kocasını milyoner yapabilir mi? Cevap: Kocası daha önce milyarderse evet. Soru: Mikroskopla kadın arasında ne benzerlik vardır? Cevap: İkisi de pireyi deve yapar. Soru: Geveze bir kadınla tespih arasında ne fark vardır? Cevap: Biri çekilir, diğeri hiç çekilmez Soru: Duvar saati ile geveze bir kadın arasında ne fark vardır? Cevap: Duvar saati hiç olmazsa...
  2. Sorulara Hazır Cevap

Sorulara Hazır Cevap

Öğrenci; -Hocam,diye sormuş.İnsan,maymunun gelişmiş şeklidir''diyorlar.Ne dersiniz? Seyid Ahmet Arvasi cevap vermiş. -O mantığa göre çınar ağacı da maydanozun gelişmiş şeklidir. -------------------------------------------------------------------------------- Yahya Kemal'a "Ankara'nın en çok hangi tarafını seviyorsunuz" diye sorduklarında şu cevabı vermiş: -İstanbul'a dönüşünü....
  3. Google' Nin Işe Alımda Sorduğu Sorular

Google' Nin Işe Alımda Sorduğu Sorular

Google´nin İşe Alımda Sorduğu Sorular Google gençlerin en çok çalışmak istediği firmaların başında. Ama içeri adım atmanın zorluğunu ön sınavdan seçtiğimiz birkaç mantık sorusuyla siz de görebilirsiniz 11 milyar dolara yakın ciro, 3 milyar doları geçen net kâr. Hiçbir kullanıcısından hiçbir hizmeti için para istemeyen Google internet dünyasının en çok kazanan operasyonu olma özelliğini...
  4. acemi askerlerin sordukları sorular ''biraz gülelim''

acemi askerlerin sordukları sorular ''biraz gülelim''

Acemi askerlerin sorduğu sorular )) -abi ileri bak mı diyo elleri bırak mı diyo ? -bunun adı kemer değildi neydi ? - komutanım bir durum emredebilir miyim ? - tabii oğlum ne demek buyur sen emret Suriye' yi alalım. - komtanım dizimden rahatsızlık geçirdim de çök kalk yapmasam olur mu ? - tabii oglum sen şöyle kenara geç komando dansına başla. - ama komtanım... - bi daha da böyle sendikal...
  5. Sorgu meleklerinin sorduğu sorular nelerdir ?

Sorgu meleklerinin sorduğu sorular nelerdir ?

Öldüğümüzde sağ omuzumuzdaki ve sol omuzumuzda bulunan melekler var onları biliyorum birde sorgu melekleri varmış bize ilk olarak neleri soracaklar ?

Sayfayı Paylaş