gebe
  1. eboş

eboş Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında eboş tarafından paylaşıldı.

hamile kalmak istiyorum bende hamile kalmak istiyorum sonunda hamileyim melekler mekanı :laugh:merhabalar ben aranıza yeni katıldım...bende bir an önce hamile kalmak isteyenlerdenim

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    inşallah dileğin gerçekleşir, bu aralar benim de tek dileğimmm... Allah bize bu anı nasip etsin.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
  4. özlemce

özlemce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm sevgili anne adayları

5. özlemce

özlemce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yeni katıldım aranıza ve ben de hamile kalmak isteyenlerdenim benim durum biraz karışık gerçei ama ne yse en kısa sürede tanışmak üzere hoşçakalın

6. canom

canom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yenı melegınız ben de cok ıstoyorum bebegımın olmasını:baby: ALLAH hepımızın duasını kabul etsın.
    :esra:

7. DERİNDENİZ

DERİNDENİZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.

8. shen

shen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Arkadaşlar,
    Ben bugün kayıt oldum ama uzun bir süredir sürekli yazışmaları takip ediyorum. Bende hamile kalmak için 6 ay kadar uğraştım ve bu ay sonunda hamileyim. Size bir taktik vermek için yazıyorum. Meleklermekanında hangi konu başlığında olduğu hatırlamıyorum ama bir arkadaşımız ovulation calender (yumurtlama takvimi) internetten hangi siteden indireceğimizden bahsetmişti. bende internetten indirdim. normalde regl günümüzden itibaren 14. günü hamilelik için ideal gün olarak hesaplıyordum orda çıkan takvime göre en verimli günüm 15. gün çıktı. Şaşırdım ama 14. günü de harcamamak adına 14. gün sabah işe gitmeden önce 15. günde akşam yatmadan önce yani iki ilişki arasındaki süreyi maksimum uzatmak için hemde her iki günüde değerlendirmek için ilişkiye girdik. ve sonunda hamileyim. Bilmiyorum şans mı yoksa bahsettiğim gibi takvim mi bilmiyorum. denemenizi tavsiye ederim.
    Belirti olarak regl öncesinde hiçbir belirti yaşamadım. Sadece birgün oturduğum yerden kalkarken kasıklarıma bıçak saplanır gibi kısa bi ağrı oluştu ve geçti. o an şüphelendim ama heray bişeyden şüphelendiğim için dikkate almadım. ama regl olacakmış gibiydim. Şuan 6 haftadır hamileyim ve hissettiğim tek belirti yorgunluk.
    Hepinize mutlu sağlıklı hamilelikler diliyorum.

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
  10. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar inşallah rabbim herkese anne olmayı nasip eder bende anne olmak istiyorum

11. özlem hira

özlem hira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah biran önce hamile kalırsın cnm ama ben 2yıldır bekliyorum daha bebiş yokkkkkkk bende hamile kalmak istiyorummmmmmmmm

12. burcums

burcums Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar bende arnıza yeni katıldım

13. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Slm kızlar hepiniz hoşgeldiniz.İnşallah en ksıa sürede hepiniz anne olursunuz:)Sizler gibi anne olmak isteyen arkadaşlarımızla paylaşımlarınızı aşaşğıdaki linkten yapabilirrsiniz:)Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah en ksıa sürede annelik duygusunu sağlıkla mutlulukta tadarsınız.

İşte link;

http://www.meleklermekani.com/gebelik/27938-hamile-kalmak-isteyenlerin-paylasim-alani.html

14. yeşilgözlüm

yeşilgözlüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.bana yardımcı olurmuusunuz.size bir haftalık ısı derecemı yazsam yumurtlama oldugu gün hangı gün söyleyebilirmisiniz.bir hafta boyunca her sabah saat 18.30 da yataktan kalkmadan ölçtüm.
    17.08 cuma:36.3
    18.08 cumartesi:36.3
    19.08 pazar:36.3
    20.08 pazartesi:36.1
    21.08 salı:36.3
    22.08 çarşamba:36.2
    23.08 perşembe:36.4
    24.08 cuma:36.2 acil olarak cevap beklıyorum yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler…

15. müsafirrr

müsafirrr Forum Okuru

ben takvim makvim bilmem. hamile kalmak isteyen adati bittikten sonra diğer adetine kadar her gün ilşkiye girsin. :)

Merhabalar Bende Hamile Kalmak İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

hamile kalmak istiyorum!!!!!!!!!!!!

gebe kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum canım am istiyor canım am istiyo sikmek istiyor merhaba ben taze meleklerdenim. hemen konuya girmek istiyorum. 4 yıllık evliyim ve 2 sene hiç ara vermeden doğum kontrol hapı kullandım. son iki senedir de korunmuyorum. ama bu arada hamile kalmak için özel bir çabamız olmadı eşimle. son bir kaç aydır yumurtlama günlerimi hesaplayarak hamile kalmaya...
  2. Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Bende hamile kalmak istiyorum melekler

Arkadsslar oncelikle mrb bundan 5ay once hamile oldugumu farkketm fakat sevncm cok surmeden bitti hamileligim cok yeniydi ama dusuk yaptm hamile kalmak cok istyorum ama olmuyo bi turlu . Bi akil vereblrmsnz
  3. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?
  4. hamile kalmak istiyorum

hamile kalmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hamile olmak istiyorum ama hala kalamadım yumurtlama zamanındayım hergün ilişkiye girmek sakıncalımı ayrıca ilişki sırasında esim 3-4 dk da boşalıyor spermler hep dısarıya cıkıyo bana yardım edermisiniz
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Sayfayı Paylaş