gebe
  1. prenses67

prenses67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhabalar...Benide bilin hadi:))))

Konu, 'Gebelik' kısmında prenses67 tarafından paylaşıldı.

Mehabaaa.15 ekim 1979 doğum yılım. 15 temmuz 2009 hamilelik yılım 28 günde 1 ama gecen ay 10 gün geri gelmişti:)))))

Merhabalar...Benide bilin hadi:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Merhabalar!! Benide kabul edermisiniz.

Merhabalar!! Benide kabul edermisiniz.

Artık bende buradayım.Ataköy'de yaşıyorum. Sizlerle keyifli vakit geçireceğimi düşünüyorum, benide aranıza alırmısınız bayanlar.:thanks::thanks:
  3. hadi bilin!

hadi bilin!

1.5 maymun 5 muzu 5 dakikada yerse 100 maymun 100 muzu kaç dakikada yer? 2. A) Bir zürafayı bir buzdolabına nasıl sığdırırsınız? B) Bir fil i buzdolabına nasıl sığdırırsınız? C)Ormanda tüm hayvanların mutlaka katılması gereken büyük toplantıya bir hayvan katılmamış,hangi hayvan? Ç)timsahlarla dolu bir nehirden yüzerek karşıya geçmek zorundasınız, nasıl geçersiniz? 3.Bir ayakkabı mağazasına...
  4. hadi bilin cok kolay

hadi bilin cok kolay

ben giderim o gider arkamdan tin tin eder hehe???
  5. hadi bakalim bunuda bilin

hadi bakalim bunuda bilin

adamin biri bi dairede 20.katta oturuyormus nezaman yalniz olsa asonserle 15. kata kadar cikip geri kalan 5 kati merdivenle cikiyormus neden??? ama bunu sadece yalniz olunca yapiyormus yani yaninda biri olunca 20.kata kadar cikiyormus neden sizce hadi bilin bakalim????

Sayfayı Paylaş