gebe
  1. angel1983

angel1983 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhabalar benim de tarot falıma bakarmısınız

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında angel1983 tarafından paylaşıldı.

falıma bakarmısın benim falıma bak tarot bakarmısın bakarmısınız tarot bak 2011 30 nisan 1983 de doğdum ismim çiğdem genel tarot a baktırmak istiyorum evlilik varmı ne zaman olur iş hayatımda değişiklik varmı 2010 da neler bekliyor beni

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Canım mesaj sayını site genelindeki konulara mesaj yazarak 30 yapman lazım.
    Şimdilik yıllık yorumlar üzerinde çalııyorum. İlk fırsatta tarot açılımlrıma devam edeceğim.

3. ayla ceyhan

ayla ceyhan Forum Okuru

ailamde huzuz ve durumumuz iyi
    olacakmı ve bu gunlerden alacagımı albilecekmyim ve ev almayı düşünüyorum alabilecelmicekmiyim tşk

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

banada bakabilir misiniz?gerçekten çok ihtiyacım var. 3 yıllık ilişkimle ilgili olarak

merhabalar benim de tarot falıma bakarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz?

Tarot Falina Nasil Bakacaksiniz?

Tarot falına 78 kartla bakılır. Fala başlarken ilk önce Tarot'a soru sormanız gerekli. Seçeceğiniz sorular "Bu durum karşısında nasıl davranmalıyım?""Beni etkiliyen bu olay için ne yapmalıyım?"şeklinde olmalıdır. Daha sonra sorunuza iyice konsantre olduktan sonra 7 kart seçmelisiniz. Mosue'nuzla seçeceğiniz kartları işaretleyin. Eğer seçtiğiniz bir karttan vazgeçerseniz...
  2. tarot falı baktırabilir miyim?

tarot falı baktırabilir miyim?

değişik fallar ben evlenecekmiyim evlenecek miyim evlenebilecek miyim evlenecekmiyim Merhaba Handanca 2010 yılında evlenecek miyim? bit bakabilir misin? Teşkkürler Hulia
  3. özel tarot falı

özel tarot falı

bugünkü koç tarot falım merhaba handanca 3 defa mesaj mesaj attım ama cevap alamadım erkek arakadaşım ile aramız bozuldu sebep yok onun kalbi ağlıyor benimkide ağlıyor onun korkuları var anladığımkadarıyla tam evlilik aşamasına gelmiştik bu oldu.ben istanbulda o başka bir şehirde benden uzaklarda:(( benim burcum 8 haziran ikizler onunkisi 3 temmuz yengeç tekar barışma ve bir araya gelme...
  4. Özel Tarot Falı bakıyorumm

Özel Tarot Falı bakıyorumm

sevgilimle ne kadar uyumluyum 2011 tarot falı tarot falı 2011 türkiye fali Arkadaşlar bu bölümde özellikle sorunlu arkadaşlarımıza yardım etmek istiyorumm.. Herkese bakım yapılmayacaktır.. Yazıp gitmeniz, size cevap verileceğini göstermez... Sorunlarınızın önemine göre size yardımcı olmaya çalışacağım... (ayrılık sorunları, evlilik sorunları, özel sorunlar) Sorunlarınızda nasıl...
  5. falıma bakarmısınız

falıma bakarmısınız

falıma bakarmısın falıma bakarmısınız 2011 falım başak burcu 2011 evlilik merhaba nilgün kılıç.05.02.1976 doğumluyum.34 yaşındayım.bekarım.iş, okul,evlilik le ilgili kart açarsanız çok sevinirim teşekkürler

Sayfayı Paylaş