gebe
  1. Hifaaa

Hifaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz

Konu, 'Deneme Odası' kısmında Hifaaa tarafından paylaşıldı.

Benimle aynı kurumda çalışan ve arkadaşım olan biri vardı,adı M. sosyal arkadaş yani, o bana bi kız olduğundan bahsediyordu hep, ama arkadaşız diyordu, kız bunu günaydoğulu olduğu için küçümsüyormuş kız tek çocukmuş şımarıkmış güzelliğine güveniyormuş benden akıl istiyordu, bende çaya götür filan dedim, sonra anlamıdığım şekilde herkesten kaçarken ben bu M. ile sevgili oldum, bana hep biz aynıyız diyordu çok iyi anlaşıyorduk, ama bu kızla mesajlaşıyordu soruyordum arkadaşız diyordu, hatta ikimizi aynı andamı idare ediyorsun demiştim saçmalama demişti, bi gün bi sohbet esnasında öpüşme muhabetti oldu, bende daha önceki ciddi düşündüğüm şahısla böyle bişey olduğunu söyledim, onuda bi kız parkta öpmüş onu söyledi, gayet iyiydik yine 5 gün sonra aramamaya başladı tavır filan, nedenide buymuş ben onu arkasından vurmuşum, kalleşlik etmişim, öpüştüğümü söylemeliymişim, ben ona sende söylemedin dedim, aynı şey değilmiş, onu kız öpmüş bu öpmemiş,ben ısrar ettikçe gurursuzmusun seni istemeyeni nasıl istersin dedi, hayatında biri olduğunu bile söyledi, ben çok ağladım üzüldüm, beni tlf dan bile engelledi, sonra engelli kaldırmış çok dua etmiştim, arasın diye aradı, beddua ettiysen tuttu çok mutsuz huzursuzum dedi, bende pişman olursun hata yapıyorsun mutlu olamazsın dedim, mutlu olmayı beklemiyorum hata yaptığımı da biliyorum ama yine olsa bile bu durum aklıma geldikçe seni üzerim dedi 57 dk konuştuk biz, bi de kurumdan kimseyle görüşme, görürsem bu durum hoşuma gitmez gibisinden bişey dedi, öyle kapattık, sonra ben faceden yazdım bişeyler yazma okumuyorum dedi yazmadım, beni istiyormusun dedi, bende senin neyini isteyeceğim dedim ters ters ben sadece haksızlığa uğradım onu kaldıramıyorum dedim, bana gurursuzsun dediği için, sonra kurban bayramında kutlama mesajı attım cevap yazdı, kurban kestin mi diye yok dedim ona sordum öyle havadan sudan yazıştık, hopörlörü bendeydi bi şekilde vereyim diye msj attım, aradı yok sende kalsın at dedi, son konuşma o oldu,duydum ki hayatında ankaralı biri varmış o kızda ankaralıydı,ona geri dönmüş olabiilir,5. gün tepki veriyorsa ayrılmak için bahanede etmiş olabilir,şimdi hep görüyorum serviste yemekhanede,hiç bakmıyorum ama içim yanıyor sorun şu ki, öpüşmeninde ilerisini yaşattı bana, sonrada öyle dedi, ben ona güvenmiştim, hiç sevdiğimi söylememiştim ama o söylemişti, şimdi istesem bi bahaneyle işle alakalı bişey sorup nabızını ölçerim,bu da son yapacağım şey olur onun için, hergün görmesem sorun yok,oda iyi görünüyor bakmasam bile kahkahaları geliyor kulağıma hep ah almaktan korkuyorum derdi,inşaallah seni üzmem derd, ben kaçtıkça kendinden üzmemek için söz bile vermişti öyle olmasa seni evime alırmıydım dedim cevap vermedi, ne yapacağım ben kahroluyorum her gün o unutmuşmudur beni, insan her gün gördüğü birini unuturmu NE OLUR OKUYUN UZUN AMA ALLAH RAZI OLSUN

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    erkek miletine pek güven olmaz keşke bukadar güvenip bağlanmasaydın ama akıl isterse unutulurr mantıklı ol mantığını kullan ve unut gitsin kendi yoluna geleceğine bakk anladığım kadarıyla yaşın da gençç bırak o ne hali varsa görsün sende artık daha temkinli davrann haraketlerinde aşırıya gitmee sevgiler

karakuzu bunu beğendi.
  3. Hifaaa

Hifaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler Cemoş, ama görüpde görmemezlikten gelmek ölüm, yoruldum artık, başkasıyla düşünmek bile deli ediyor, geri gelir mi acaba :((

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    gelsede hayrı olmaz aklında hep acabalar olur başkası varmı olur her haraketinden şüpelenir huylanırsın bence bitmiş bu ilişki sende kendini alıştırr bitir kafanda

karakuzu bunu beğendi.
  5. Hifaaa

Hifaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ama o kıza gitmiş olabilir, onun için bu öpüşme mevzusu bahanemidir, arada harcanmış olabilirim Cemoş yazdığın için Rabbim razı olsun.

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    erkeklerin çoğu ayran gönüllüdür bunu unutma gerçekten seveni az bulunur bir değil 3 kız bile iadere edebilecek tipler varr dikkat et bence
    cümlemizden olsun inşallah :)

karakuzu bunu beğendi.
  7. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    hatalar ardı arkası gelmeden kesilmeli bence kabul et sen hata yapmışsın bişeyler paylaşmış güvenmişsin ama yeni tanıdığın birine nasıl güvenebilirsin ki! batılı veya doğulu diye ayırım yapmakta yanlış bence ama sen kendi sonunu kendin hazırlamışsın ve hala devam ediyorsun hata yapmaya bu olay çok kötü sonuç doğurabilir yol yakınken uzak durmanı tavsiye ederim zararın neresinden dönülürse kardır. bence anı olarak kalmalı hafızanda ve geçmişinde.

8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    canim seytana uyup büyük günah islemissin ve suanda seytan seni gurursuzluga ve günaha iteliyor. Eger o sahis seni sevseydi sana böyle davranmazdi, ve o senin pesinden kosardi. Hic bir zaman nikahin kiyilmadan erkeklere güvenme, onlar sana söz verdikleri zaman gercekten ve samimi olurlar ama tez fikirleri degisir seni istedigi sekilde elde ettikten sonra. Erkekler kolay elde ettiklerini cabuk unuturlar. Ucuz olma, hic kimse icin. Namusunla kal, ve yaptigin günah icin tövbe et. Allah sana yardim edecektir. Rabbim islah eylesin canim seni ve sana yardim etsin. Sakin kendini kücük düsürüp onun pesinden kosma türlü türlü bahanelerle konusma. Birak erkekler senin pesinden kossun. Allaha emanetsin canim. :)

seyda87 ve karakuzu bunu beğendi.
  9. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bence uzaklaş ondan.sana değer vermeyene yarı yolda bırakan birine böyle yaparak kendine saygını yitirme..inan ilerde karsına mükemmel biri çıkacaktır.o güne kadar sabır et ve bekle.kimse için gururunu ayaklar altına alma.bırak başkası seni kaybettiğine üzülsün.ve sakın kimsenin hayatında yedek olma.

smiley bunu beğendi.
  10. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Adam senin anlattiklarina gore pek güveniir gelmedi bana. Tabiki insan unutmaz ama ona karsi icinde ne his varsa yok etmeye calis böylece onu gördugunde senin icin hic bsy ifade etmez. Bence bi sure hayatinada kimseyi sokma. Kaderinde yazili olan kisi önunde sonunda gelip seni bulur :) Allah kalbine gore ve hayirlisini versin cnm :)

11. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bende aynı kanıdayım ama o hala umutlu adam gelse hemen açıcak kollarını baksana onu aklama derdinde

12. seyda87

seyda87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bak canım kadınlar duygularıyla erkekler ise mantığıyla hareket ederler. Bu nedenle de biz hep kaybederiz. bu kişi seni sevse kesinlikle böyle şeyler yapmazdı. En başından beri seni sevmemiş sadece kandırmış. Sakın güvenme bir ker yapan ikinciyi tekrar yapar. unutmaya gelince insanoğlu nankördür herşeyi çabucak unutur. o seni çoktan unutmuştur ki ben sevdiğine bile inanmıyorum. sana gelince sen de onu unutabilirsin yeter ki gerçekten unutmayı iste. sen gerçekten unutmak istersen hiç farkına varmadan unutmuş olursun. Allah yardımcın olsun

13. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    kusum sen iyimisin cigeri bes kurus etmez adamin pesine dusuyorsn..tamam sewdin anliyorzda adam seni birakip gitmis afadersin seni kullanip atmis daha neyi merak ediyon unutmusmudur diye merak ediyon niyeki adam seni sevsedi seni birakmazdi seven innsan buldugu aski birakmaz aman canimm kimseye kanmaa herseyi ogrenip adam senin olduktan sonraa kendiini birakk babana bile guvenmee erkek milleti gormedim duymadim bilmiyom der kadinn ole deil malasef dikkat oll derim

merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar bana yardım edermisiniz

Kızlar bana yardım edermisiniz

ben bir şirkette işe başladım amacım demo almak yani bir ürünümüz var aileleri arıyoruz ve bu ürünümüzü ailelere tanıtıyoruz eğer eve davet edilirsek bu demek demo aldık kızlar benim demo almam gerek 1 hafta deneme süresi var bana yardım edin ürünü satın alamnıza gerek yok sadece aile ortamında eş çokuk olacak konu komşu olmayacak ücretsiz bir tanıtım yapıyoruz evinizide ücretsiz...
  2. bana yardım edermisiniz

bana yardım edermisiniz

adminlerim moda güncel bölümüne 2 defa tığ işi elbiseler adlı konu ekledim ama ikiside silindi sebebini öğrenebilirmiyim yasak bi konumu konu tekrarımı anlamadım yanii :S
  3. Bana da akıl fikir lütfen:((

Bana da akıl fikir lütfen:((

Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi...
  4. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  5. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen

Sayfayı Paylaş