gebe
  1. bensen

bensen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhabalr ben yenı katıldm aranıza

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında bensen tarafından paylaşıldı.

ozon yagıkullnanlar varmı acaba hamılelıkte zararlı olurmu sızce

merhabalr ben yenı katıldm aranıza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkımı gösteren Ateş arasına düştüm ben...

Aşkımı gösteren Ateş arasına düştüm ben...

aklımla kalbimin hlimle sözümün teslimiyetimle ve vehmimin arasında kaldım ben aklımı gösteren ismimle aşkımı gösteren ateş arasına düştüm o uçurumda yittim ben aynı anda iki şey olunamadığı için aşkın saltanatında o uçurumda yitirdim Adı koyulmamış hiçbir şeyin gerçek anlamda var olduğuna ikna olamayan bir kalbin sahibiydim ben. Hayata kelimelerle hükmeden biriydim ben.Var olanla yok olan...
  2. Merhabalr :)

Merhabalr :)

Merhaba Arkadaşlar Yeni üye Oldum Sitenizde Umarım Banda Yer Vardır :) Antalya Dan Katılıyorum Aranıza çok Güzel Bir Site çok Hoşuma Gitti. Benide Kabul Edersiniz Inçallah :)
  3. yenı nesıl atasözleri

yenı nesıl atasözleri

* Ne oldum degil oha falan oldum demeli. * Haci haciyi mekkede, tikky tikkyi caddede bulur. * Ortama akacak tikky caddede durmaz * Geçti mango indirimi sür porsheyi converse'e * Tikkyyi kesseniz kani lacivert,kirmizi,beyaz akar * Cadde'nin düşkünü, barbour giyer kis günü * Solaryum girmeyen eve doktor girer. * Ameleyi solaryuma sokmuslar yine de amele yanigi demis. * Pantolonum...
  4. aranıza bir melek daha geldi....(ben geldiiim)

aranıza bir melek daha geldi....(ben geldiiim)

slm melekler.Ben Aksaray'lıyım.yaşım 18. tesadüfen rastlaştık bu tatlı siteyle.hiç düşünmeden üye olmak istedim ve hoş bir vakit geçireceğimede şimdiden eminim..tatlı meleklerlede tatlı sohbetler etmek isterim tabii..
  5. Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim

Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim

Merhaba :) Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim umarim banada yer vardir :) kendimden bahsedeyim 32 yasindayim evliyim 3 cocuk annesiyim 2 oglum 1 kizim var. :) Almanyanin bremen sehrinde yasiyorum,ev hanimiyim, 1 yildir da internet üzerinden bir iste calisiyorum... hepinize kucak dolusu sevgiler... Gülzade Bulut

Sayfayı Paylaş