gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhamet dizisi İki Keklik türküsünün sözlerini paylaşırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Merhamet dizisinde söylenen İki Kekelik türküsünün sözlerini paylaşırmısınız lütfen ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İki De Keklik Bir Kayada Ötüyor, Ötme De Keklik Derdim Bana Yetiyor,
    Aman Aman Yetiyor.
    Annesine Kara Da Haber Gidiyor.
    Yazması Oyalı Kundurası Boyalı,
    Yar Benim Aman Aman Yar Benim
    Uzun Da Geceler Yar Boynuma Sar Benim.
    Aman Aman Sar Beni.

İki De Keklik Bir Derede Su İçer,
    Dertli De Keklik Dertsizlere Dert Açar,
    Aman Aman Dert Açar.
    Ona Yanık Sevda Derler Tez Geçer.
    Yazması Oyalı Kundurası Boyalı,
    Yar Benim Aman Aman Yar Benim
    Uzun Da Geceler Yar Boynuma Sar Benim.
    Aman Aman Sar Beni.

Merhamet dizisi İki Keklik türküsünün sözlerini paylaşırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisindeki Evlerinin Önü Mersin Türküsünün Sözleri

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisindeki Evlerinin Önü Mersin Türküsünün Sözleri

beren saat evlerinin önü mersin evlerinin önü mersin türküsünün hikayesi sözleri fatmagül türküsü hikayesi Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat,Fatmagülün suçu ne hakkında, Evlerinin Önü Mersin türküsü, Evlerinin Önü Mersin türküsünün sözleri Fatmagül'ün Suçu...
  2. Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri

Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri

Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri istiyorum lütfen bana Keklik Dağlarda Çağılar türküsünün sözlerini yazın hanımlar.
  3. Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan dizisi 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri

Sultan 3. Bölümde Çalan Türkü Sözü Sultan 3. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Türkü Sözleri Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak'ın üstlendiği Sultan dizisinin 3. bölümünde çalan Karadır Kaşların türkü sözlerini bu yazımızda Sultan dizisi 3.bölüm türküsü isteyen misafirlerimiz için paylaşıyoruz Melek'ler. Karadır kaşların ferman yazdırır, Aşkın beni diyar diyar gezdirir. Lokman...
  4. Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

Ustura Kemal Dizisi Oktay Kaynarca'nın Söylediği Türkünün Sözleri

oktay kaynarcanın söylediği umrunda mı sözleri oktay kaynarca umurunda mı ustura kemalin türküsü Sevgili melekler, çok yakında ekranlara gelecek olan Ustura Kemal dizisi fragmanında Oktay Kaynarca Umurunda mı türküsü hayli ilgi çekti. Biz de bu sayfamızda ustura kemalin türküsü sözlerini sizlerle paylaşalım istedik... Nazlı yar oturmuş gül gölgesine Katmış figanını bülbül sesine...
  5. Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan Dizisi 13. Bölümde Şeymusun Söylediği Türkünün Sözleri Buyrun Melekler

Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Şarkı Sözleri Sevgili melekler, eğer cumartesi akşamı Sultan dizisini izlediyseniz Şeyhmusun düğünde Sultan'ın gözlerinin içine bakarak okuduğu türküyü de dinlemişsinizdir. Sözlerini merak edenler için işte Sultan 13. Bölümde Şeyhmusun Söylediği Türkü Sözleri burada melekler.......

Sayfayı Paylaş