gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Merkezi sistem internet kullanan varmı

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler bu aysonu bizim internet sözleşmesi bitiyo ve apartman merkezi sisteme geçmeye karar vermiş bu konuda bilgisi olan ve merkezi sistem internet kullanan meleklerimiz varsa yardımlarını bekliyorum

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa ben hiç duymadım sınırsızsa neden olmasın daha iyi en azından net parası çok az ödersiniz :D:D

3. cancağzım

cancağzım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    karşı apartmanımız da da öle bir sisteme geçtiler.bi modem üzerinden tüm binaya internet veriyolar.bu şekilde sınırsız internete çok cüzi bi miktar ödüyosun...biraz yavaş oldugunu sölediler ama yine de herkes memnun...

Merkezi sistem internet kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sundepil Kullanan Varmı?

Sundepil Kullanan Varmı?

sundepil tüy dökme yöntemleri acısız epilasyon epilasyon yöntemleri sundepil kullananların yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Biz kadınların en büyük derdi istenmeyen tüyler...Kimimiz istenmeyen tüyler için ağda, kimimiz jilet, kimimizde epilasyonu tercih ediyoruz...İstenmeyen tüylerden kurtulmak için yepyeni bir ürün çıkmış kızlar adı Sundepil... Bir arkadaşım almış ve...
  2. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  3. pharmaton kullanan varmı

pharmaton kullanan varmı

selam son günlerde kendimi oldukça güçsüz ve yorgun hissediyorum elim bişeye uzanmıyor pharmaton diye bi vitamin duydum kullanan varmı aranızda varsa bana bilgi verebilirmi gerçekten enerji veriyormu yan etkileri varmı pharmaton kullanıp kilo almakda istemiyorum umarım böyle bir etkiside yoktur sadece daha dinç olmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum
  4. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum
  5. baby sling kullanan varmı

baby sling kullanan varmı

bebeğim için baby sling almayı düşünüyorum ama kullanışlı olup olmadığı hakkında bir bilgim yok aranızda baby sling alıp kullanan varsa izlenimlerini ve olumlu olumsuz eleştirelirini paylaşabilirmi boşu boşuna almak istemiyorum eğer hakkaten kullanışlı olacaksa alacak şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş