gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mermer tası

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen mermer tasi izzet ve yükseklige, mala, iyi geçinen kari kocaya isarettir. Bundan dolayi bir kimseRüyada yaninda mermerden bir sey oldugunu görse, fakirlikten sonra zengin olur, yahut evlenir. Bazen de durumuna göre, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden sadirvan havuz, fiskiye, agizlarindan su akitan arslan vesair yirtici hayvan ve esik gibi imal olunan seylerin hepsi ona sahip olan veya eline geçen, ya da ondan tasarruf eden kimse için üzüntü, keder ve siddetin gitmesine, ferah ve sevincin gelmesine, serefli hanima, güzel evlata, menfaate, yüksek meskene veRiziklara isarettir. Fakat mermerden kabirler, nakisli direkler, ahiretin salahina, güzel medhe ve daima makbul olan vakitlere isarettir. Mermer direk, ayak ve temeller menfaat ve yasayisa, söhretin umum olmasina, mermer köprüler, güzel kadinlara veRütbeli sahislara isarettir. Bazen mermer küp, mermerden oyulmus, büyük dibek seklinde kuma ve musluk gibi seyler, insanin unuttugu ve gaflet ettigi seye isarettir.

Mermer tası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mancınık tası

Mancınık tası

Rüyada mancinik tasi, bir seyin tebligi için gönderilen adamdir. Kuvvetini denemek için mancinik tasini kaldirdigini gören kimse secaatii ve kuvvetli birisiyle muarazada bulunur. Tasi kaldinrsa o kimseye galip gelir. Tasi kaldirmaktan aciz kalirsa, maglup olur.
  2. Mermer ustası ...

Mermer ustası ...

Bir zamanlar dağda, kızgın güneşin altında, mermer taşlarını yontmaktan bezmiş bir mermer yontucusu varmış. “Bu hayattan bıktım artık. Yontmak! Devamlı mermer yontmak... öldüm artık! Üstelik bir de bu güneş, hep bu yakıcı güneş! AH! Onun yerinde olmayı ne kadar çok isterdim, orada yükseklerde her şeye hakim olacaktım, ışınlarımla etrafı aydınlatacaktım.” Diye söylenir durur yontucu. Bir...
  3. Mermer Teknikeri

Mermer Teknikeri

Mermer Teknikeri TANIM Mermerin doğadan çıkarılmasıyla başlayan, yarı mamul veya mamul hale gelmesi aşamasında çalışan veya çalışmaları organize eden kişidir. GÖREVLER - Ocağın durumu, kalitesi, verimliliği konusunda etüt çalışması yapar, - Mermer bloklarının çıkarılması için gerekli araç gereçleri hazırlar, - Mermer bloklarının taşınmasını sağlar, - Ham mermerden, isteğe bağlı olarak...
  4. bobrek tası

bobrek tası

merhaba bendekı bobrek tası 10x7 mılım olarak soylendı ve 3 sefer kırdırmaya gırdım fılmlerde tasların kırıldıgı soylenıyo bende 7 parca tas doktum.benım asıl sorum tas dokerken cınsel ılıskıye gırılırmı veya gırilırse neler olur tesekkur edıyorum

Sayfayı Paylaş