gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mersin yağının zararları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mersin yağının zararları nelerdir hususunda bilgiler rica etmekteyim kullanacağım ama zararlarını bilmiyorum teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mersin yağının zararları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mersin Yağı ve Faydaları

Mersin Yağı ve Faydaları

mersin yağı faydaları mersin yağı nasıl kullanılır yağının faydaları ile masaj yaginin faydalari Yağlı tahriş olmuş ve iltihaplı ciltler için kullanılır. Hemoroid tedavisinde ve şeker hastalığına karşın etkilidir. Nefes açıcı özelliğe sahiptir. Gerginliğe ve uykusuzluğa iyi gelir. Adale kuvvetlendirici ve spor sakatlıklarında masaj için çok uygundur Astımlı hastalarda...
  2. Mersin yağının faydaları

Mersin yağının faydaları

mersin yağı faydaları mersin yağının faydaları yaginin faydalari yağının cilde nelerdir Mersin yağının faydaları ve kullanımı hakkındaki bilgileri sizler için paylaşıyorum.Bakalım Mersin yağı hangi hastalıkların tedavisinde kullanılıyormuş Hazırlanış Biçimi :Mersin meyvesi bitkisinin yapraklarıdır ve güney bölgelerimizde bolca bulunur. Bu bitkiden distilasyon yöntemi ile uçucu yağ elde...
  3. İç yağının zararları

İç yağının zararları

iç yağı, nedir, zararları hakkında bilgiler burada arkadaşlar Uzmanlar iç yağının alışkanlık yaptığını açıkladı.Yemeklere lezzet veren ve özelliklede Fastfood yiyeceklerde olan iç yağı, sağlık açısından zararlı Melek'lerim. Kardiyoloji Uzmanı Doktor Mustafa Erkul, Türkiye’de hamburger ve kola ile tanışma yaşının 1′e indiğini ve bu çocukların 20 yıl sonra kalp hastası olacaklarını...
  4. mersin yağı nedir

mersin yağı nedir

Mersin yağı faydaları mersin yağı nasıl kullanılır. Melekler mersin yağını duyanlar vardır mutlaka aranızda ama ben ilk defa duydum ve çok faydalı olduğunu öğrendim bronşitten akciğer iltihabına kadar bir sürü hastalığa faydaları var ayrıca cilt bakımınada yardımcı oluyo laf aramızda göğüsleride büyütüyo kısacası melekler mersin yağı nedir nasıl kullanılır burada buyrun bakalım...
  5. Kantaron yağının zararları varmıdır?

Kantaron yağının zararları varmıdır?

kantaron yaı nedir,kantaron yağı ne için kullanılır,kantaron yağı neye iyi gelir,kantaron yağı hakkında bilgiler İçeriğinde A vitamini, C vitamini ve çeşitli mineraller bulunan kantaron bitkisinden yapılmaktadır. Kantaron yağı, vücudunuzda oluşan yaraların tedavisi için kullanılmaktadır. İlk yardım durumlarında kullanılan bu yağ, hücre yenilenmesi sağladığı için açık yaraların, iltihapların...

Sayfayı Paylaş