gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

mersin'de iftarda at eti yedireceklerdi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Artık insanlık nereye gidiyor anlayamıyoruz...Maddi çıkarlar insanlıktan çok önde gidince bu tür haberler devam eder...Yazık ya ...Adam gibi bir ceza alsalar bari...Milletin günahına bir daha giremesinler..
    Mersin-Tarsus Çevre Yolu güzergahında yer alan Huzurkent'te, Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Maliye ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce ortaklaşa gerçekleştirilen kontroller kapsamında 01 C 4197 plakalı araçta arama yapıldı. Aramalarda kaçak olarak kesilmiş ve piyasaya sürülmeye hazır toplam 350 kilogram at ve eşek eti ele geçirildi. Akdeniz Belediyesi'nde görevli veterinerlerce yapılan incelemelerde etin kas yapısı ve üzerindeki kıllardan tek tırnaklı bir hayvan eti
    olduğu tespit edildi. Zabıta tarafından el konulan etlerin hayvan barınağında kullanılması uygun bulunurken, konuyla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.
    Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürü Eyüp Ercan, insan sağlığını tehdit eden bu tür kesimlerle mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceğini ifade ederek, "Müdürlüğümüz tarafından el konan etler, veteriner hekim arkadaşımızın raporu doğrultusunda hayvan barınağında değerlendirilecektir. Halk sağlığını tehdit eden her türlü faaliyete karşı yoğun denetimlerimiz ile hem caydırıcı hem de önleyici görevimizi eksiksiz olarak yerine getireceğiz" dedi.
    kaynak:mynet

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öteki dünyada bakalım bunların vebalını nasıl ödeyecekler...

mersin'de iftarda at eti yedireceklerdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önce dua ettiler sonra göbek attılar

Önce dua ettiler sonra göbek attılar

diyar içkale Nadire İçkale, 40'ını dolduran torunu Mehmet İçkale için dua okuttu. İstanbul ve Ankara sosyetesinin ünlü hanımlarının katıldığı gecede konuklar, girişte dağıtılan eşarpla başlarını kapatıp dua ettikten sonra ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in türküleriyle göbek atıp, halay çektiler. İstanbul ve Ankara sosyetesinin ünlü isimleri Nadire İçkale’nin rahmetli eşi Mehmet İçkale’nin...
  2. domuz eti at , eşek eti kullanan firmalar hangileri

domuz eti at , eşek eti kullanan firmalar hangileri

Duydum ki domuz eti at eşşek eti kullanan firmalar açıklanmış, bunlar habgileri, çok acil , midem kalktı ya:S
  3. At Eti Yemek Caizmidir?

At Eti Yemek Caizmidir?

at eti yenirmi at eti yemek günahmı at etini yemek Et denince aklınıza eminim ki büyük ve küçük baş hayvanların eti gelebilir. Fakat doğada bulunan bir takım canlıların da eti pekala yenmektedir. Bize tuhaf gelen ve düşündüğümüz zaman bile midemizi kaldıran bazı hayvanların etini diğer insanlar afiyetle yiyebiliyor. Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan at eti yenirmi? At etini...
  4. Kaçak At Eti ve Kaçak Domuz Eti Ele Geçirildi!

Kaçak At Eti ve Kaçak Domuz Eti Ele Geçirildi!

kaçak at eti kaçak domuz eti Sevgili melekler, ne yazıkki son zamanlarda çokça haber olan sağlıksız gıda ürünleri haberlerine bir yenisi daha eklendi. Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir ton sağlığa uygun olmayan kaçak et ele geçirildi. Bodrum İlçesi'nde, ihbar üzerine harekete geçen polis ekipleri bir TIR'ı durdurdu. TIR'da aralarında at ve domuz eti de bulunan 1 ton kaçak et ele...
  5. Mersin'İmizin Melekleri

Mersin'İmizin Melekleri

merabalar arkadaşlar... şöyle bi bakıtm da Mersin imizin adını göremedim :( dedim geri kalmayalım hemencecik bir mersin topiği açtım... nasılsınız :)) burada günlük sohbet sıkıntı huzurumuzu paylaşalım :D

Sayfayı Paylaş