gebe
  1. kayacans

kayacans Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Mersin'İmizin Melekleri

Konu, 'Çöplük' kısmında kayacans tarafından paylaşıldı.

merabalar arkadaşlar...
    şöyle bi bakıtm da Mersin imizin adını göremedim :(
    dedim geri kalmayalım hemencecik bir mersin topiği açtım...
    nasılsınız :))
    burada günlük sohbet sıkıntı huzurumuzu paylaşalım :D

Mersin'İmizin Melekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel Mersin'im canım memleketim!

güzel Mersin'im canım memleketim!

mersin tatil beldeleri mersin beldeleri güzel cennet cehennem cennet cehennem meRsin sahiLi ---- ---- This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1600x1200. mersin kız kaLesi... This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600. mersin anamur mersin cennet-cehennem...
  2. Mersin'de hücre evine baskın

Mersin'de hücre evine baskın

Mersin Terörle Mücadele ekipleri, Bahçelievler Mahallesinde hücre evine baskın düzenledi. Operasyon kapsamında ulaşılmaya çalışılan Yılmaz Yıldız'ın fotoğrafları basına dağıtıldı. Mersin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, istihbarat çalışmaları sonucu, Bahçelievler mahallesindeki bir apartmanın zemin katındaki daireye, geçen günlerde kırsal kesimden gelen...
  3. mersin'de  iftarda at eti yedireceklerdi

mersin'de iftarda at eti yedireceklerdi

Artık insanlık nereye gidiyor anlayamıyoruz...Maddi çıkarlar insanlıktan çok önde gidince bu tür haberler devam eder...Yazık ya ...Adam gibi bir ceza alsalar bari...Milletin günahına bir daha giremesinler.. Mersin-Tarsus Çevre Yolu güzergahında yer alan Huzurkent'te, Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Maliye ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce ortaklaşa...
  4. Mersin'in Parlayan Yıldızı Atakent-Susanoğlu

Mersin'in Parlayan Yıldızı Atakent-Susanoğlu

Susanoğlu Akdenizin incisi MERSİN`in Silifke ilçesine bağlı ATAKENT (Susanoğlu) beldesi yaz dönemleriniz için ideal mekanlardan. Senelerce YAZ geldiğinde Antalya`ya akın eden yazlıkçıların şimdilerde Mersin Kızkalesi`ne 10 dk uzaklıkta olan ATAKENT beldesi oluyor. Genellikle Adana Ankara Bursa gibi illerinden gelen yazlıkçılar burada sakin bir aile ortamı buluyor....
  5. Musa Eroğlu 17 Haziran'da Mersin'de...

Musa Eroğlu 17 Haziran'da Mersin'de...

musa eroğlu, mersin konseri, 17 haziran 2011, yeri ve zamanı, fiyatlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Musa Eroğlu'nun 17 Haziran'da Mersin'de vereceği konserin bilgileri şöyle; Yer :Mut Kale Festival Alanı - Mut / Mersin Tarih: 17 Haziran 2011 Cuma 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri

Sayfayı Paylaş