gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Mersin'in havadan çekimleri hayranlık uyandırdı

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

mersin resimleri,mersin görselleri,mersin havadan çekilmiş görüntüleri,mersinin havadan çekim resimleri,mersinin havadan çekilmiş fotoğrafları hakkında bilgiler Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yangın sezonu sonunda düzenlenen helikopter gezisinde, özellikle Toros dağları ve ormanlık alanlarda kentin bilinmeyen manzaraları görüntülendi. 2 bin rakımdan görüntülenen ormanlık alanlar, tarım arazileri ve kent merkezi hayranlık uyandırdı.
    Mersin sahilleri, Toros dağları, Berdan Barajı ve Cennet-Cehennem Obruğu gibi önemli yerlerin üzerinde yapılan uçuşlarda kentin diğer yüzü ortaya çıkarken, özellikle tarım arazilerinin oluşturduğu rengarenk geometrik manzaralar kayıt altına alındı. Dünyada hoşgörü kenti olarak bilinen ve tarihi yapıları ile açık hava müzesini andıran kentte, en çok ilgiyi çeken manzara ise sahil bandı oldu. Son yıllarda turizm atağına geçen ve bu yönde yatırım alma çabasında olan kente havadan bakıldığında, deniz ile kucaklaşan bir kent görünümü ortaya çıktı.

Yılın 300 günü güneş aldığı için 'Güneş Kenti' olarak da bilinen ve bünyesinde 3 farklı dinden insanları barından Mersin, havadan sergilediği görünüm ile turizm atağında geç kalındığını, kısa sürede bölge turizminde hatırı sayılır bir konuma gelebileceğini kanıtladı.

Yaklaşık 2 saat havadan görüntülenen Mersin, izleyenlere görsel bir şölen yaşattı.

52368_18873_05102014111558_14.jpg 52368_18873_05102014111558_0.jpg 52368_18873_05102014111558_7.jpg 52368_18873_05102014111558_9.jpg 52368_18873_05102014111558_4.jpg

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Mersin sevdası bir başkadır ;)

BEYZA21 ve THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    neyseki bende gördüm :)

BEYZA21 bunu beğendi.
Mersin'in havadan çekimleri hayranlık uyandırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizli Güçlerinizi Uyandırın

Gizli Güçlerinizi Uyandırın

İşte, Paul Wilson’dan sakinlik için son derece basit, uygulanabilir sırlar… Teri Roditi bunları hazırlarken bana dönüp “aslında bunların hepsini biliyoruz, fakat uygulamıyoruz” dediğinde şöyle cevap verdim; Çünkü, birilerinin tavsiyelerine ihtiyacımız var. Ve ben şimdi, hemen bugünden itibaren uygulamaya başlamanızı tavsiye ediyorum. Bir parça sessizlik taşıyın: Bütün dikkatinizi...
  2. havan

havan

Ev havanı karı- kocanın dayanışma ve yardımlaşmasına, Kimyagerlerin ve kuyumsuların kullandığı havan ele meği ve göz nuru ile elde edilen kazanca, Havan bazen şeref ve yüceliğe, okuyan çocuğa ya da çok konuşan kimseye delalet eder.Havan rüyada üzüntüye isarettir. Tunç havanla bir sey dövmek, bazi hususlarda ne yapacaginizi düsündügünüze ve bir karar veremediginize isarettir. Havanda kuru bir...
  3. havana

havana

Şehir Hakkında Bilgi Havana (İspanyolca La Habana, tam olarak San Cristóbal de La Habana), Küba'nın başkenti. 2,2 milyon nüfusuyla hem Küba'nın hem de Karayipler'in en büyük şehridir. Geçim kaynağı başta puro, şeker kamışı ve mısırdır. Havana ayrıca bir turizm kentidir. Kentte ilkbahar aylarında hızı 200 km hıza ulaşan kasırgalar görülür. Havana uzun yıllar ispanyolların sömürgesi altında...
  4. Mersin'İmizin Melekleri

Mersin'İmizin Melekleri

merabalar arkadaşlar... şöyle bi bakıtm da Mersin imizin adını göremedim :( dedim geri kalmayalım hemencecik bir mersin topiği açtım... nasılsınız :)) burada günlük sohbet sıkıntı huzurumuzu paylaşalım :D

Sayfayı Paylaş