gebe
?

Daha önce hiç Mersin e geldiniz mi?

1. Evet geldim

oy sayısı 4
    57,1%
  2. Hayır gelmedim

oy sayısı 1
    14,3%
  3. Gelmedim ama gelmeyi düşünüyorum

oy sayısı 1
    14,3%
  4. Geldim yine gelmek isterim

oy sayısı 1
    14,3%
  1. ozel80

ozel80 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mersin'in Parlayan Yıldızı Atakent-Susanoğlu

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında ozel80 tarafından paylaşıldı.

Susanoğlu Akdenizin incisi MERSİN`in Silifke ilçesine bağlı ATAKENT (Susanoğlu) beldesi yaz dönemleriniz için ideal mekanlardan.
    Senelerce YAZ geldiğinde Antalya`ya akın eden yazlıkçıların şimdilerde Mersin Kızkalesi`ne 10 dk uzaklıkta olan ATAKENT beldesi oluyor.
    Genellikle Adana Ankara Bursa gibi illerinden gelen yazlıkçılar burada sakin bir aile ortamı buluyor.

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    biz her Türkiyeye geldigimize geliyoruz bir haftaligina marasa yakin oldugu icin, güzel yer

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Susanoğlu Atakentte yapraklıkoy var oranın denizi harikadır o kadar temizki denizin dibini rahatlıkla görebiliyorsunuz ve soğuk bir suyu vardır=)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    geldim ve hayatımın geri kalan kısmını orada yasayarak geçirmek istiyorummm

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    3 hafta once ordaydım kızlar bende... evet mavıcım denızı guzel ben hamılelıgın ılk aylarında oldugum ıcın denıze gıremedım ama goruntusu harıkaydı....gercekten guzel ve sakın bır yer.....gıdılıp gorulmesı gereken guzellıklerımızden bırı.....

6. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    geldim yine gelmek isterim seviyorum ben mersin'i yaaa:muz::muz:

Mersin'in Parlayan Yıldızı Atakent-Susanoğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Parlayan Yıldız

Pit10 - Parlayan Yıldız

Seni beklerken ben kelebekler öldü hala gelemedin ahh Gözlerdeki damla şimdi sel olup akar ayaklarıma Hadi gel bir kere yelken açalım yepyeni ufuklara Hayat koşulları karamsarlığa itti Bulamadığımız umutlara Hayallerimize endeksliydik ama yine kaldık ortada Sen ayrı ben ayrı yerde hayrı yoktu bu işin anla Koluma kanla yazdım ismini artık benlesin Sanırım kalbini çaldık sen hariç...
  2. Yıldız

Yıldız

Kuzeyden esen rüzgar
  3. Muro'dan Özlü Sözler!(Kurtlar Vadisi Pusu'nun parlayan yıldızı) = )

Muro'dan Özlü Sözler!(Kurtlar Vadisi Pusu'nun parlayan yıldızı) = )

kurtlar vadisi pusu muro sözleri kurtlar vadisi pusu özlü sözler muro sözleri murodan sözler özlü -nalet olsun içimdeki bu insan sevgisine... -Emperyalİst eğitimin sonucunda, bilinçsiz şekilde yetiştirilmiş, kendini çözememiş ve kapitalist düzenin çarkının dişleri arasında sıkışmış bir zavallı... -Maalesef en kutsal devrim, ilkelerle, prensiplerle değil; para ile gerçekleştirilebiliyor....
  4. Yıldızınız

Yıldızınız

KOÇ: Mars: Cazibe, Savaş, ve Sex temsilcisi BOĞA: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Sanatlar temsilcisi İKİZLER: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi YENGEÇ: Ay: Hislerin temsilcisi ASLAN: Güneş: Üstün gücün temsilcisi BAŞAK: Merküri: Zeka, Hareket temsilcisi TERAZİ: Venüs: Güzellik, Sevgi, ve Güzel Saatlar temsilcisi AKREP: Pluton: Yeni Şartlar temsilcisi Mars: Cazibe, Savaş...
  5. Mersin'İmizin Melekleri

Mersin'İmizin Melekleri

merabalar arkadaşlar... şöyle bi bakıtm da Mersin imizin adını göremedim :( dedim geri kalmayalım hemencecik bir mersin topiği açtım... nasılsınız :)) burada günlük sohbet sıkıntı huzurumuzu paylaşalım :D

Sayfayı Paylaş