gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Merve başka bir erkekle yakalandı!

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Merve Sevi, Kıbrıs'ta ismini açıklamadığı bir erkekle görüntülendi.Fakat melekler bana sevgilisi gibi gelmedi:)

Oyuncunun evlilik planları yaptığı sevgilisi Paşhan Yılmazel'den ayrılıp yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Bu görüntülere Merve Sevi'nin hala sevgilisi olduğu bilinen Paşhan Yılmazel'in ne diyeceği ise merak konusu...

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ayrılmışsa kim karışır yahu:D

Merve başka bir erkekle yakalandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Bir Başka

Mustafa Sandal - Bir Başka

unutmazsan gönlüm bekliyor,aşkını istiyor ne kadar uzak olsanda bir masalda kalbim ağlıyor,hikayeyi dinliyor ne kadar anlatmasanda doğarsan karşıma bütün herşey bir yana değişmez bu manzara sabahtan,akşama artıysan eksilme gel bir başka!!! __________________
  2. Bülent Ortaçgil - Bir Başka

Bülent Ortaçgil - Bir Başka

gittim, gittim hep gittim yollarda eridim bittim ama sen beni anlamamıştım kaçtım kaçtım öyle kaçtım kı bütün dağları aştim ama sen bana yaklaşmamıştın. bilen konuşur, bilmeyen de konuşur bilen konuşur ama bir başka... kostüm kostüm çok kostüm ben senin yanından geçtim sen beni hiç fark etmemiştin hoştun hoştun çok hoştun ama bir doluydun bir boştun ben buna hiç alışmamıştım...
  3. bodrumda tatil bir başkadır

bodrumda tatil bir başkadır

bodruma nasıl gidilir baklavacı arayanlar istanbuldan bodruma nasıl gidilir istanbuldan giden otobüs firmaları giden otobüs firmaları Bodrum Yıl sonuna kadar uçaklarda boş yerin olmadığı, İngiliz turistlerin bayıldığı, Rusların tanışmak için can attığı, Türklerin vazgeçemediği ve çılgınlık duvarlarının aşıldığı bir eğlence merkezi olan Bodrum, bu çılgın kalabalığı akvaryumu anımsatan...
  4. Kırıkkale'de bir teröristin yakalandı

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandı

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandığı bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadele olaylarına ilişkin duyuruya göre, Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde, terör örgütü mensubu bir terörist, dün saat 21.00'de güvenlik güçlerince yakalandı. internethaber.com
  5. Muşta bir terörist yakalandı

Muşta bir terörist yakalandı

Muş'un Arıköy ilçesi dağlık arazi kesiminde, bir teröristin, 4 adet el bombası ile dün yakalandığı bildirildi. Muş'un Arıköy ilçesi dağlık arazi kesiminde, bir teröristin, 4 adet el bombası ile dün yakalandığı bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadeleye ilişkin duyuruya göre, Şırnak-Uludere kara yolunun 21. kilometresinde terör örgütü mensupları...

Sayfayı Paylaş