gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Merve Oflaz Kimdir?

Konu, 'Biyografi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

merve oflaz biyografi merve oflaz hayatı kimdir Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz'ı şu sıralar Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Cariye rölünde izliyoruz.Sizlere Merve Oflaz hakkında genel biyografi bilgilerini sunuyorum. [​IMG]
    Acun Ilıcalı'nın Hazırladığı Survivor Kızlar-Erkekler Programının Birincisi Amazon Merve (Merve Oflaz)
    1988 de İstanbul-Beykoz da dünyaya gelmiştir.İlkokulu Beykoz da Nurşen Fuat Özdayı ilkokulunda okumuştur..sonra liseyi Çengölköy lisesinde okuyan Merve Oflaz , lise de pek de parlak bir öğrenim hayatı yaşamamıştır.Lise de yabancı dil bölümünü seçerek hedefine İngilizce Öğretmenliğini koymuş olsa da bunu başaramamıştır.Lise dönemi boyunca her zaman pilot olmayı hayal etmiş.Fakat bu istediğinde de bir sonuca varamamıştır.Fakat büyüdüğü şehir olan Beykoz’dan dolayı deniz ile hep iç içe olmuş ve yüzmeye başlamıştır.Bu arada karşısına büyük bir şans olarak nitelendirdiği , Dalyan Club çıkmıştır.Burada antranörlük yapmaya başlamasının ardından Marmara Üniversitesi Akademi Sınavına girmiş ve kazanmıştır.Merve Oflaz Spor olarak yüzme ve tenis ile uğraşmaktadır.Paten kaymak , açık hava sinemaları onun için vazgeçilmezdir.Şu anda Marmara Üniversitesi Spor Akademisi okumaktadır.

Merve Oflaz Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Ayşe Cariye (Merve Oflaz) Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Ayşe Cariye (Merve Oflaz) Resimleri

muhteşem yüzyıl ayşe muhteşem yüzyıl ayşe cariye cariyelerin isimleri hatun cariye hatun Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe cariye rolünde izlediğimiz Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  2. Ayşe Hatun (Merve Oflaz) Diziden Neden Ayrıldı

Ayşe Hatun (Merve Oflaz) Diziden Neden Ayrıldı

hürrem sultan ayşe hatun ayşe hatunu kim öldürdü hatun kanuni merve oflaz diziden neden ayrıldı merve oflaz neden diziden ayrıldı Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman'ın gözde cariyelerinden Ayşe Hatun (Merve Oflaz) boğazı kesilerek öldürüldü...Diziden neden ayrıldığı hakkında çeşitli söylentiler çıkan Merve Oflaz diziden neden ayrıldığını anlatmış......
  3. Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

merve oflaz haberleri survivor duygu duygu çetinkaya haberleri Sevgili melekler, şimdiye kadar Türkiye'de yayınlanan reality şovlarda tek kadın birinci olan Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu eleştirdi. Duygu'nun karşısında yeterli bir rakip olmadığı için üstünlük sağlayabildiğini söyleyen Merve'ye katılmamak mümkün değil. Bir de Duygu'nun o asabi tavırlarını gördükçe insanın içinden "Ah...
  4. Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz kimdir,merve oflaz kaç yaşında,merve oflaz nereli,survivor 2015 merve oflaz kimdir,survivor all star 2015 merve oflaz biyografisi Merve Oflaz 2012 Survivor yarışmasının kazananı olmuştu, şimdi de yerini Survivor All star'da aldı. Peki, Merve Oflaz kimdir, işte detaylı bilgiler.. Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz, Show TV'de...
  5. Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor All-Star’da önce aday isimler söz aldı. Berna “Geçen hafta en zor haftaydı. Hem dokunulmazlığı kaybettik, hem hasta oldum, hem kişisel dokunulmazlığı alamadım, hem aday gösterildim, hem de istemediğim bir tartışma yaşadım. Doğukan’la bir tartışma yaşadım. İleri gittim. Kendisinden özür diledim. Bu durumdan da utanıyorum” diye açıklama yaptı. Merve Oflaz da “Her dokunulmazlığı...

Sayfayı Paylaş