gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

merve oflaz haberleri survivor duygu duygu çetinkaya haberleri

Sevgili melekler, şimdiye kadar Türkiye'de yayınlanan reality şovlarda tek kadın birinci olan Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu eleştirdi. Duygu'nun karşısında yeterli bir rakip olmadığı için üstünlük sağlayabildiğini söyleyen Merve'ye katılmamak mümkün değil. Bir de Duygu'nun o asabi tavırlarını gördükçe insanın içinden "Ah orda ben olacaktım ki!" diyesi geliyor :D:D Bakın Merve'de twitter hesabından Duygu'yla ilgili duygularını nasıl paylaşmış :D:D

Oflaz, "Duygu için Zeyna gibi yorumlarını okudum 'zorlanarak'yendigi Bennu 40 yaşında :) Irmak desen performans ortada. Güçlü bir bayan rakibi yok" diyerek Duygu'ya meydan okudu. 2010 yılında yayınlanan Survivor yarışmasında 500 bin TL’lik ödülü kazanan Oflaz, Türkiye’de yayınlanan realty şovların ilk kadın şampiyonu olarak bir ilke de imza atmıştı.

Merve Oflaz, Survivor Duygu'yu Eleştirdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Ayşe Cariye (Merve Oflaz) Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Ayşe Cariye (Merve Oflaz) Resimleri

muhteşem yüzyıl ayşe muhteşem yüzyıl ayşe cariye cariyelerin isimleri hatun cariye hatun Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe cariye rolünde izlediğimiz Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  2. Merve Oflaz Kimdir?

Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz biyografi merve oflaz hayatı kimdir Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz'ı şu sıralar Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Cariye rölünde izliyoruz.Sizlere Merve Oflaz hakkında genel biyografi bilgilerini sunuyorum. Acun Ilıcalı'nın Hazırladığı Survivor Kızlar-Erkekler Programının Birincisi Amazon Merve (Merve Oflaz) 1988 de İstanbul-Beykoz da dünyaya gelmiştir.İlkokulu Beykoz da...
  3. Ayşe Hatun (Merve Oflaz) Diziden Neden Ayrıldı

Ayşe Hatun (Merve Oflaz) Diziden Neden Ayrıldı

hürrem sultan ayşe hatun ayşe hatunu kim öldürdü hatun kanuni merve oflaz diziden neden ayrıldı merve oflaz neden diziden ayrıldı Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman'ın gözde cariyelerinden Ayşe Hatun (Merve Oflaz) boğazı kesilerek öldürüldü...Diziden neden ayrıldığı hakkında çeşitli söylentiler çıkan Merve Oflaz diziden neden ayrıldığını anlatmış......
  4. Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

Survivor 2015 Merve Oflaz Kimdir?

merve oflaz kimdir,merve oflaz kaç yaşında,merve oflaz nereli,survivor 2015 merve oflaz kimdir,survivor all star 2015 merve oflaz biyografisi Merve Oflaz 2012 Survivor yarışmasının kazananı olmuştu, şimdi de yerini Survivor All star'da aldı. Peki, Merve Oflaz kimdir, işte detaylı bilgiler.. Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında ün kazanan Merve Oflaz, Show TV'de...
  5. Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor'da Merve Oflaz Elendi !

Survivor All-Star’da önce aday isimler söz aldı. Berna “Geçen hafta en zor haftaydı. Hem dokunulmazlığı kaybettik, hem hasta oldum, hem kişisel dokunulmazlığı alamadım, hem aday gösterildim, hem de istemediğim bir tartışma yaşadım. Doğukan’la bir tartışma yaşadım. İleri gittim. Kendisinden özür diledim. Bu durumdan da utanıyorum” diye açıklama yaptı. Merve Oflaz da “Her dokunulmazlığı...

Sayfayı Paylaş