gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SHOW TV'DEKİ 'DOKTORLAR' DİZİSİNİN KADROSUNA BU SEZON ASİSTAN DOKTOR DUYGU OLARAK KATILAN MERVE SEVİ, DİZİ BAŞLAMADAN ÖNCE CERRAHLARI GÖZLEMLEMEK İÇİN AMELİYATA GİRMİŞ.

Doktorlar dizisinin yeni doktoru Merve Sevi, Habertürk'te Saba Tümer'in programında rolünü ne kadar ciddiye aldığını anlattı.

Sevi, 'Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi ameliyatı. Hemşireye sormadık yani direk ameliyata girdim. Dayanabildim ama sezeryandan sonra doğurmaktan vazgeçiyorsunuz' dedi.

Diziye sonradan dahil olduğu için hemen başarılı olamadığını ve zamanla rolün oturacağını düşünüyor. Sevi'nin dizide en beğendiği ouuncu ise Kutsi olmuş:
    'Onlar 2 yılda çok oturtmuşlar. Benim şu an 1. bölümde oynadığım asistan cerrah Duygu Hekimoğlu ile 3. bölümdeki oyunum çok farklı. Çünkü hemen başarılı olamadım. Doktor gibi yürümek, doktor gibi bakmak gerek. Ama ben mesela Kutsi'yi çok beğendim. Doktor o! Çok ilginç. Benim rolümün de 3. bölümde oturduğunu düşünüyorum. Ama daha oturacak çok şey var.'

Merve sevi rolüne hastanede alıştı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve Sevi Biyografisi

Merve Sevi Biyografisi

merve boluğur hangi liseden mezun merve boluğur ne mezunu lise hangi ajansta İlk olarak reklam filmlerinden tanıdığımız Merve Sevi daha sonra "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" dizilerinde yer aldı. İyi bir oyuncu olmak için sürekli kendini geliştiren Merve, her zaman iyi projelerde yer almak istiyor. Kimlik Adı: Merve Sevi Doğum Yeri, Tarihi: İstanbul, 24...
  2. Hem Güzel Hem Şeker Merve Sevi resimleri

Hem Güzel Hem Şeker Merve Sevi resimleri

merve sevi ayak merve sevi kıyafetleri sigara resmi web sitesi ayaklar Bende bir göz hastalığı var herhalde tüm güzellerin ilk gözleri dikkatimi çeker ve mervenin de gözlerine gerçekten bayılıyorum..
  3. Merve Sevi kimdir

Merve Sevi kimdir

merve sevi kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. "Yalancı Yarim" adlı dizi ile sükse yapan güzel ve başarılı oyuncu Merve Sevi hakkında merak ettiğiniz bilgileri burada paylaşıyoruz Melek'ler. Merve Sevi 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi 2003-2004 dönemi mezunudur. Şu anda Yeditepe Üniversitesi...
  4. Merve Sevi Ekranlara Geri Dönüyor

Merve Sevi Ekranlara Geri Dönüyor

merve sevi merve sevi haberleri Sevgili melekler, ekranların güzel oyuncularından Merve Sevi, geçen sezondan beri ekranlarda görünmeyen Merve Sevi yepyeni bir programla ekranlara dönüyor. Bu kez bir tv programı ile izleyeceğimiz Sevi'nin programı Beyaz Tv'de yayınlanacak. Merve Sevi'nin Beyaz TV'de sunacağı yeni program 'Merve Bunu Beğendi'nin yayın tarihi belli oldu. 'Merve Bunu...
  5. Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

merve sevi, merve sevi haberleri, merve sevi evleniyor Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu ıkmayan ve basından uzak kalan oyuncu Merve Sevi geçtiğimiz akşam nişanlandı. Bir süre Şahan Gökbakar ile de birliktelik yaşayan Sevi bir yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Hakan Özten ile nişanlandı. Sevi, önceki akşam Özten'in yaptığı evlilik teklifini kabul etti. Mutluluktan havalara...

Sayfayı Paylaş