gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Merve tepesi

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

merve tepesi Bakınız; Safa ve Merve.

Merve tepesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Hz.Yuşa Tepesi

Haluk Levent - Hz.Yuşa Tepesi

Hazreti yuşa tepesinden akşam güneş batarken baktım onyedi metre bir peygamber bir de yorgun çınarlar dostum birden sen geldin aklıma düşlerimi sattım rüzgara ne kalırsa kalsın yarına sessizlik yıkıldı üztüme ne günümde ne gecemde zehir oldu sancımsın yalnızlığımın döngüsünde açtım kollarımı çıplak dedin kaçtım yollarındsan korkak dedin yaktım ah mevsimleri senin için derinden mezarımı...
  2. Zeytin Tepesi Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Zeytin Tepesi Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

zeytin tepesi, zeytin tepesi dizisi, zeytin tepesi konusu Sevgili melekler, kanal d'nin yeni dizisi Zeytin tepesi çok yakında ekranlarda olacak. Başrollerinde Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Zerrin Sümer ve Hakan Karahan'ı izleyeceğimiz dizinin konusu hakkında kısaca bilgiler vermek istiyoruz sizlere... “Zeytin Tepesi”nin öyküsü, zeytinin bol olduğu, zengin...
  3. Zeytin Tepesi Dizisinin Yayın Saati Değişti!

Zeytin Tepesi Dizisinin Yayın Saati Değişti!

zeytin tepesi, zeytin tepesi dizisi, zeytin tepesi yayın saati Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni sezon dizisi Zeytin Tepesi'nin yayın saati değiştirildi. Yeni başlayan ve çarşamba akşamları yayınlanan dizinin bu haftaki bölümüm yayınlanmamıştı. Önümüzdeki hafta da ilk bölümüyle Ankara’nın Dikmen’i dizisinin ekrana gelmesinden dolayı Zeytin Tepesi’nin durumu merak ediliyordu. Zeytin Tepesi...
  4. Zeytin Tepesi Oyuncularından Selfie Pozu!

Zeytin Tepesi Oyuncularından Selfie Pozu!

zeytin tepesi, zeytin tepesi oyuncuları, zeytin tepesi selfie Sevgili melekler, sevilen dizi Zeytin Tepesi oyuncuları da modaya uyarak selfie pozu verdiler. En son Oscar ödül töreninde sunucu ve kazananların verdikleri selfie pozunun ardından moda olan bu akıma Zeytin Tepesi oyuncuları da ayak uydurdu. Ayvalık, Cunda adasında çekimleri devam eden Zeytin Tepesi oyuncularından Tayanç...
  5. Başın arkası ve tepesi neden ağrır?

Başın arkası ve tepesi neden ağrır?

Baş ağrısı günümüz insanın en sık yaşadığı sağlık sorunlarından biridir. Bu sorun genellikle ağrı kesici, uyku ve dinlenmeyle geçebilecek bir sorun olarak algılanabilir ve önemsenmeyebilir. Oysa baş ağrısı çok nedenli ve çok çeşitli olabilir. Baş ağrısı neden olur? Bugün yüzlerce çeşidi tıp literatürüne geçmiştir. Bazı türleri susuzluk, yorgunluk, stres, yüksek tansiyon, adet dönemi ya da...

Sayfayı Paylaş