gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

meryem ana aglıyor

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

kadınlar kahvesi meryem meryem ana oyunları hz isanın başında ağlayanlar hz isa nın başında ağlayanlar Fransa'nın başkenti Paris'te Esat Altındağoğlu adlı bir Türk'e ait olan ev her gün yaklaşık yüz kişinin ziyaretine uğruyor. Bu ziyaretin sebebi ise Altındağoğlu'nun evinde bulunan Meryem Ana tablosu...
    İddiaya göre tablodaki Meryem Ana 12 Şubat'ta ağlamaya başladığından bu yana her gün gözyaşı döküyor. Tablonun 2006 yılında Lübnanlı bir rahip tarafından Altındağoğlu'na hediye dildiği kaydedildi.

Yakın zamanda bir din adamı ekibi tabloyu incelemek ve "mucizeyi" belgelemek için eve geleceği açıklandı

meryem ana aglıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sümela (Meryem Ana )Manastırı

Sümela (Meryem Ana )Manastırı

Sümela (Meryem Ana )Manastırı -------------------------------------------------------------------------------- Trabzon'un Maçka İlçesinin Altındere Köyü sınırları içinde, Altındere vadisine hakim Karadağ'ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sumela Manastırı, halk arasında “Meryem Ana” adı ile anılır. Vadiden yaklaşık 300 metre yükseklikte bulunan yapı, bu konumuyla...
  2. MERYEM ANA: Hz.İSA'NIN DOĞUŞ

MERYEM ANA: Hz.İSA'NIN DOĞUŞ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. aglıyorum

aglıyorum

Biliyorum, konuşacak bir şeyimiz kalmadı, paylaşacak hiçbir şeyimiz yok ortada. Yine de yüreğimden, gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum, seninle konuşuyorum. Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım, sevgimi aldım avuçlarımın arasına, ona sığınıyorum. Cümlelerimi kısalttım, kelimelerim buruk, gülüşlerim istenmeyen evlat dudaklarımda. Bir ihtimal gelişine sığındığımı fark ettiysem...
  4. Meryem ana

Meryem ana

Huzurlu ve rahat içinde, sıkıntıdan uzak bir yaşam süreceğinize işaret eder. Huzurlu ve rahat içinde, sıkıntıdan uzak bir yaşam süreceğinize işaret eder. Rüyada Hz. Isa'nin annesi Hz. Meryem'i görmek, o yerde büyük bir ibret meydana çikacagina ve sabra delalet eder
  5. meryem ana

meryem ana

meryem ana meryem ana resimleri resmi

Sayfayı Paylaş