gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli
    meryem uzerli mesajları

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde ayrılması olay olan Meryem Uzerli facebook sayfasından bir mesaj yayınladı. Doğum gününü kutlayan fanları için yayınladığı mesajda, "Doğum günü dilekleriniz için acayip teşekkür ediyorum. Sizin için de hep en iyisi olsun. Ben tamamen doğa içinde kayboluyorum bugün. Size sonsuz sevgi gönderiyorum. Allah sizi hep korusun. İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız bu dünyada" dedi..

meryem-uzerli.jpg

NUTA bunu beğendi.
Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli Bir Beden İnceldi

Meryem Uzerli Bir Beden İnceldi

meryem uzerli bir beden inceldi haberleri meleklermekanı.com O kadar çok konuşuldu ki bu Hürrem Sultan 'ı Oynayacak Meryem Uzerli Kimdir diye.. Buna cevabı verdik. Meryem Uzerli resimleri ni yine paylaştık. Yine çok konuşuldu Meryem Hanım balık etli, kilolu dendi. Peki siz yeni halini zayıflamış halini gördünüz mü ? Tatilini ailesinin yanında Almanya’da geçiren ‘Muhteşem Yüzyıl’...
  2. Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

hürrem sultan meryem uzerli en yeni resimleri yeni fotoları vogue türkiye röportajı haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisi başrol oyuncusu Hürrem Sultanı hiç böyle görmediniz Melek'ler! Ben görünce inanın tanıyamadım, bu kadın ne kadar güzel ve fotojenik... Dizide ki Hürrem Sultan kostümleri olmayınca elbette ki değişir demeyin, bakışları, yüzü, Hürrem Sultanın saçı, Hürrem...
  3. meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

Meryem Uzerlinin saçları yanmış diye bir haber okudum ama ne derece doğru bilmiyorum.Nasıl yanmış saçları şimdi ne durumda?
  4. Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, oynamakta olduğu Muhteşem Yüzyıl dizisinden aniden ayrılıp Berlin'e dönen ve tükenmişlik sendromu teşhisi konulan oyuncu Meryem Uzerli Türkiye'ye dönüyor! Posta'da yer alan habere göre; tükenmişlik sendorumu’na yakalandığını söyleyen Meryem Uzerli’nin Berlin’deki tedavisi sona erdi. Meryem Uzerli, Facebook’ta hayranlarına şunları...
  5. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...

Sayfayı Paylaş