gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yayına girdiği ilk günden bu yana birinciliği kimseye bırakmayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin başarısı elbetteki müthiş bir ekip uyumu ve oyuncuların başarısından meydana geliyor. Bu derece sevilen ve tutan bir dizide oynamak isteyen eminim pek çok oyuncu vardır. Hal böyle olunca izlenme rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncularının ne kadar ücret aldıklarını da merak ediyor insan doğal olarak. Mesela Hürrem rolündeki Meryem Uzerli sizce ne kadar para alıyordur?

Muhteşem Yüzyılda 'Hürrem Sultan'ı canlandıran Meryem Uzerli bölüm başı 10 bin lira ile başladığı diziden şimdi 35 bin TL alıyor.

*LAVİNNYA* ve smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi canim ya... gerceketen o kadar aliyorlarmi? Masallah Allah bereket versinde... aceba bendemi oyunculuga baslasam 5-6 bölüm oynasam evi kredisisz aliriz hahaha Zaten Türkokul ögretmenim hep derdi sende tiyatro yetenegi var diye... hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çocuk doğsun seni hemen Muhteşem Yüzyıla alalım smi hahaha

smiley ve *LAVİNNYA* bunu beğendi.
  4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    vayyy be şaşırdım doğrusu:uhu:hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şaşır lavi şaşır :puha:

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  6. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    hahaha gerçekten iyi paraymış hahaha

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    öyle fazla oynamama gerek yok 5-6 bölüm titos.. misafir oyuncu olurum ben hahaha

*ESMERİM* bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aaa hayatta birakmam smi, kadrolu olcan, sigorta, tam akbil, sodexho da var hahaha

smiley bunu beğendi.
  9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    tam akbil, sodexho ne bilmiyorum ama tabiki :D:D onlarda olsun onlarsiz olurmu hic hahaha

Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz ve Meryem Uzerli

Beyaz ve Meryem Uzerli

meryem uzerli müslüman mı beyaz, meryem uzerli, beyaz şov, muhteşem yüzyıl, haberleri burada arkadaşlar. Bu hafta Beyaz Shov'da Muhteşem Yüzyıl ekibi konuktu. Meryem Uzerli ve Beyazıt Öztürk arasında şaşırtıcı dialoglar geçti, biz de o habere yer veriyoruz Melek'ler:) Hürrem'i oldukça sempatik bulduğunu belirten Beyaz, 'İnsanın sarılası geliyor' deyince Uzerli, şovmenin bu isteğini geri...
  2. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  3. ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

Merhaba, ben yaklaşık 5 senedir bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum.İlk 850 ile girmiştim şu ana 1250 alıyorum. Yüküm yıllar içinde çok arttı. Mali müşavir de geliyor tabi ama genel muhasebe bende . Az aldığımı düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum.Sizler ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz sorması ayıp :(
  4. Diziler Kanallardan Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Diziler Kanallardan Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

diziler hakkında bilinmeyenler, diziler hakkında, dizilerle ilgili sorular Sevgili melekler, büyük bütçelerle, binbir emekle haırlanan reyting rwkorları kıran diziler olduğu gibi, kısıtlı bütçelerle fazla masraf edilmeden hazırlanan diziler de var. Peki bu diziler acaba kanallardan ne kadar para alıyorlar, en çok hangi dizi kazanıyor hiç düşündünüz mü? Üç aşağı beş yukarı tahmin edilen bu...
  5. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...

Sayfayı Paylaş