gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Geri Dönmek İçin Şart İleri Sürdü!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli meryem uzerli haberleri

Sevgili melekler, tükenmişlik sendromu sebebiyle Almanya'da tedavi gördüğünü söylese de pek çok çevreler tarafından maddi sebepler yüzünden Türkiye'yi terk ettiği söylenen Meryem Uzerli'den yeni bir haber var. Uzerli kendisine yağmur gibi yağan teklifler karşısında, Türkiye'ye dönmek için bir dizi şart ileri sürdü. İşte o şartlar ve haberin detayları...

İşte Uzerli'nin şartları:

'HAFTADA 4 GÜN ÇALIŞIRIM'

Eylül ayında başlayacak olan yeni yayın dönemine hazırlanan yapımcı firmalar, projelerinde oynaması için Meryem Uzerli'yi ikna etmeye çalışıyor. Ancak güzel oyuncunun Türkiye'ye ve setlere dönmek için bir dizi şartı olduğu öğrenildi. Uzerli'nin en önemli şartı tabii ki alacağı ücret. 'Muhteşem Yüzyıl'dan bölüm başına 12 bin 500 euro kazanan Uzerli, şimdi bölüm başına 25 bin euro istiyor. Ünlü oyuncunun diğer bir şartı ise haftada sadece 4 gün çalışmak.

'20 BÖLÜMDEN FAZLA OYNAMAM'

Güzel oyuncunun şartları arasında sezon boyunca 20 bölümden fazla çalışmak istemediği de var. Türkiye'de diziler ortalama 90 dakika çekiliyor. Bu da oyuncuların haftada 6 gün gece gündüz çalışmasına neden oluyor. Ayrıca diziler bir sezonda ortalama 30 bölüm çekiliyor. Uzerli'nin yakınlarına "Bu yoğun çalışma temposu beni çok yordu. Şartlarım kabul edilmezse Türkiye'ye dönmem" dediği konuşuluyor.

Kıvanç'la mı oynayacak?

Hiçbir konuda resmi açıklama yapmayan Meryem Uzerli'nin adı özellikle son günlerde Kıvanç Tatlıtuğ'la anılmaya başladı. Tatlıtuğ'un ocak ayında başlayacağı yeni dizisinde Uzerli'yle başrol oynayacağı konuşuluyor.

Ancak Ay Yapım 'Meryem Uzerli'ye teklif götürmedik' derken, Kıvanç Tatlıtuğ da 'Benim bilgim yok' diyerek sır vermiyor. Meryem Uzerli de bu konuda sessizliğini koruyor.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Resmen yılan hikayesine döndü bu durum bakalım önümüzdeki sezon da neler olacak şimdi Meryem dönerse Vahide Gördüm'ede ayıp olacak ama şimdi doğruya doğru Vahide yılların başarılı sanatçısı olmasına rağmen Hürrem Sultan karakterine yakışmadı Suleyman'ın yanın da Valide sultan gibi kaldı...

karakuzu ve TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evet, ben de öyle düşünüyorum Vahide Gördüm çok başarılı ve güzel ancak o role hiç olmadı. Ama zaten Meryem Muhteşem'e dönmeyecek, yeni teklifler için bu şartları ileri sürmüş. Zaten dönmeye kalkarsa da çok saçma olur. Gerçi bunların para ve reyting için ne yapacakları da belli olmaz ya. Neyse..

karakuzu ve MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Dönersede eminim ki senaristler yine tuhaf bir senaryo yazarak belkide Süleyman la Vahide'nin bulunduğu bölümü hayal gibi gösterecekler bende döneceğine inanmıyorum özellikle de bu kadar skandaldan sonra zaten Meryem de dönerse iki tarafta tükürdüğünü yalamış olacak:D:D

karakuzu bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Tadi kaçti bence bu isin iyice suyunu çikardilar !!:S Pek fazla uzun sürcek gibi gelmiyo bana ama bakalim!

Meryem Uzerli Geri Dönmek İçin Şart İleri Sürdü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi Hafıza için Uyku Şart....

iyi Hafıza için Uyku Şart....

Yeterli uyku alınmaması kişinin bellek, dil becerisi ile bilişsel fonksiyonların işlevlerini bozuyor. Yeterli uyku alınmaması durumunda kişinin bellek, dil becerisi ile bilişsel fonksiyonların işlevlerinde bozulma meydana geldiği bildirildi.. İstanbul'daki özel bir hastanede görev yapan Nöroloji Uzmanı Dr. Ferda Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tıp adamlarının uykuyla ilgili henüz...
  2. (Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

(Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

meryem uzerli cilt bakımı hürrem sultan Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli duru güzelliğiyle dikkatleri çekiyor melekler :) Biz de bu güzelliğin sırrını merak ettik ve araştırdık. Meğer Meryem Uzerli cilt bakımı için çuha çiçeği maskesinden faydalanıyormuş. Nasıl mı ? İşte tarifi... :) HAZIRLANIŞI: • 2 tutam...
  3. Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl Dizisine Geri Dönmüyor!

Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl Dizisine Geri Dönmüyor!

hürrem sultan diziden ayrıldı muhteşem yüzyıl bitecekmi muhteşem yüzyıl hürrem sultan Tükenmişlik sendromu teşhisi konulan Meryem Uzerli, Star tv ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl da Hürrem sultan rakaterini canlandırıyordu. Muhteşem yüzyıl finale yaklaşırken herkesi şok eden bir kararla Meryem Uzerli dizi setini terk ederek yurt dışına gitti. Şu sıralar ödül aldığı...
  4. Hürrem Sultan "Meryem Uzerli" Ekranlara Geri Döndü

Hürrem Sultan "Meryem Uzerli" Ekranlara Geri Döndü

meryem uzerlinin reklam filmi, meryem uzerli haberleri 2013, meryem uzerli muhteşem yüzyıl Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekil de ayrılan ve dizide Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli uzun bir aradan sonra artık ekranlara geri döndü. Narenciye reklamın da rol alan Meryem Uzerli haberini ve ardından yeni reklam filmi sizlerle... [media] Çekimleri Türkiye'de Muhteşem...
  5. Meryem Uzerli "Muhteşem Yüzyıl" Finali İçin Geri Dönüyor!

Meryem Uzerli "Muhteşem Yüzyıl" Finali İçin Geri Dönüyor!

meryem uzerli, muhteşem yüzyıl meryem uzerli, muhteşem yüzyıl finali Sevgili melekler, film yapımcıları en yüksek tirajlar için hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar, sonuna kadar kullanıyorlar. İşte reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcıları da dizinin final bölümünü tıpkı Asmalı Konak'ta olduğu sinema filmi olarak çekecekler. Ve de asıl bomba, bu final filminin kadrosunda Meryem Uzerli...

Sayfayı Paylaş