gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerlinin saçları

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle yıldızı parlayan ve ünlenen Meryem Uzerli, Almanya'ya gidip doğum yaptıktan sonra imajını değiştirdi. Dizide ynadığı dönmede kızıl saç modasıyla ortalığı kasıp kavuran Uzerli şimdi de saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu Meryem Uzerli sosyal medyadaki hesaplarından yeni saç modelini paylaştı...

meryem-uzerli.jpg meryem-uzerli-1.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Yakismis :) Ayrica gözlere de masallah demeden gecemicem :D:D

Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  2. meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

Meryem Uzerlinin saçları yanmış diye bir haber okudum ama ne derece doğru bilmiyorum.Nasıl yanmış saçları şimdi ne durumda?
  3. Meryem Uzerli Saç Modelleri ve Saç Renkleri 2013

Meryem Uzerli Saç Modelleri ve Saç Renkleri 2013

meryem uzerli saç renkler meryem uzerli saç modelleri meryem uzerli 2013 Sevgili melekler, kuşkusuz son ayların ve son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oyuncu Meryem Uzerli. Muhteşem Yüzyıl dizisine ilk dahil olduğu günden bu yana değişik güzelliği, kırık Türkçesi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ve sevilen Uzerli, bu sevginin ağırlığını ve yorucu çalışma temposunu...
  4. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...
  5. Tuğba Büyüküstün Saçlarını Kısacık Kestirdi

Tuğba Büyüküstün Saçlarını Kısacık Kestirdi

Tuğba Büyüküstün yıllardır uzun saçlı hali ile biliniyordu. Aslın da bayanlar uzun yıllar kullandıkları upuzun saçlarına birdenbire kıyamazlar ama ekranların sevilen sanatçısı Tuğba Büyüküstün büyük bir cesaret örneği göstererek uzun saçlarını kısacık kestirip yepyeni bir imaja sahip oldu. Görenleri ve hayranlarını da oldukça şaşırtan Tuğba Büyüküstün7ün kısa saçli halini sizler için...

Sayfayı Paylaş