gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli'den Mesaj Var!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli meryem uzerli facebook meryem uzerli haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta boyunca Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşanan Meryem Uzerli krizini duymayan kalmadı. Tükenmişlik sendromu yaşıyor diyenlere, para için yaptı diyenler karıştı. Bu süreç içinde hiç sesi soluğu çıkmayan Meryem Uzerli, facebooktaki fan sayfasından bir mesaj yayınladı...
    [​IMG]Meryem Uzerli imzalı açıklama şöyle:

“Sevgili arkadaşlar, ilk önce özür dilerim şimdi icin ve daha önce değil.

bugün ilk defa biraz daha iyiyim ve en agir günlerden, tedavi ve duygusal anlamda geçti.

Can yanimda ve o bana iyi geliyor,onunla hava almak, dolasmak, yürüyüs yapmak benim icin cok buyuk bir hediye.

Sizin bütün dilekleriniz icin çok tesekkür ediyorum - bu bana Cok yardimci oldu ve oluyor ve Size sonsuz sevgi gönderiyorum.

Bir sürü insanlar ne oldu bilmeden, beni yargilamadan, ama beni hissederek ve bilerek, kalbimi taniyarak burda yazdilar. Ve o beni okadar mutlu etti ki.

Bu bir dönem. İnsanız... Güclenerek cikarim insallah. Almanya'daki en iyi psikatrist professörlerde tedavi gördügüm icin, umudum var en kısa zamanda ayaga kalkmak.

suanda tek hissettigim şey, hayattayim.

Sizin enerji ve temiz dualariniz icin Cok Cok Cok tesekkür ediyorum!!!

beni (gercekten ne oldu, nasilim diye ) soran mesajlar ve telefonlar icin de çok tesekkür etmek istiyorum. Gercekten hepinize çok sariliyorum ve öpüyorum.

SAGOLUN.

dinlenmem lazim, bu dönemde cok internetde ilgilenmemem lazım, sizden sabir ve anlayış diliyorum Allah sizi korusun ... Kalbim Size karsi hep sevgi dollu... IYIKI VARSINIZ

Meryem Uzerli'den Mesaj Var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli'nin Son Mesajı!

Meryem Uzerli'nin Son Mesajı!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, bir süredir magazin basının gündeminde yer alan Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu ve diziyi bırakma haberlerinin ardından Uzerli'den yeni bir twitter mesajı geldi. Uzerli yeni mesajında diziye şöyle veda etmiş... “Önce Tims Yapım'a ve bizim ekibe çok teşekkür ediyorum. Bu dizi bana gerçek dostlar kazandırdı. Can bana hep...
  2. Meryem Uzerli'den Yeni Dizi!

Meryem Uzerli'den Yeni Dizi!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, ortaya atılan bir iddia göre Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılmadan önce başka bir proje için imza attı. TAKVİM'in edindiği bilgiye göre Uzerli, diziden ayrılmadan önce başka bir proje için imza attı. Bunun için yüklü miktarda transfer parası aldı. Hatta Muhteşem Yüzyıl dizisindeki parasını da üçe katladı. Şimdi herkes...
  3. Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

meryem uzerli meryem uzerli mesajları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde ayrılması olay olan Meryem Uzerli facebook sayfasından bir mesaj yayınladı. Doğum gününü kutlayan fanları için yayınladığı mesajda, "Doğum günü dilekleriniz için acayip teşekkür ediyorum. Sizin için de hep en iyisi olsun. Ben tamamen doğa içinde kayboluyorum bugün. Size sonsuz sevgi gönderiyorum. Allah sizi...
  4. Can Ateş Meryem Uzerli'den Olan Bebeğini Kabul Edecek mi?

Can Ateş Meryem Uzerli'den Olan Bebeğini Kabul Edecek mi?

can ateş haberleri, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli can ateş Sevgili melekler, dün sizlerle paylaştığımız Meryem Uzerli'nin hamile olduğu flaş haberinin ardından şimdi gözler Can Ateş'e çevrildi. İddialara göre 4 aylık hamile olduğunu söyleyen Meryem Uzerli'ye Can Ateş'ten beklediği destek gelmedi. Bundan sonra Ateş'in nasıl bir tavır alacağı ve Meryem Uzerli'nin ne yapacağı merakla...
  5. Meryem Uzerli'ye Halit Ergenç'ten Mesaj!

Meryem Uzerli'ye Halit Ergenç'ten Mesaj!

meryem uzerli hamile, meryem uzerli, meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, hamile olduğunun basına yansımasının ardından Meryem Uzerli yine medyanın bir numaları konusu haline geldi. Meryem Uzerli'nin babasının, Can Ateş'in çocuğun velayetini almaması durumunda çocuğu üstüne geçireceğini beyan etmesinin ardından en anlamlı mesaj eski dizisindeki rol arkadaşı Halit Ergenç'ten geldi.....

Sayfayı Paylaş