gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli'nin Doğumundan Sonra Can Ateş İlk Kez Konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

can ateş kimdir, meryem uzerlinin kızı, meryem uzerli doğum yaptı Muhteşem Yüzyıl dizisinden tükenmişlik sendoromu iddiaları ile olaylı bir şekil de ayrılan ve hemen ardından hamilelik şoku yaşayan Meryem Uzerli, hamilelik esnasın da sevgilisi Can Ateş ile ayrılık yaşayarak şok üzerine şok yaşamıştı. Birkaç gün önce kızını dünyaya getirerek doğum yapan Meryem Uzerli'nin ayrıldığı sevgilisi ve kızının babası Can Ateş, doğumdan sonra yazılı bir açıklama yaptı.
    can ates.jpg

Meryem Uzerli'nin Doğumundan Sonra Can Ateş İlk Kez Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu esmersoy italyan eşinden boşandıktan sonra ilk kez konuştu: “

Burcu esmersoy italyan eşinden boşandıktan sonra ilk kez konuştu: “

burcu esmersoy ayak burcu esmersoy ayakları en çok boşanan burç esmersoyun ayakları P { margin: 0px; } Burcu Esmersoy, hakkında merak edilenleri All dergisine anlattı. Burcu Esmersoy'un hayatı, ekrana çıktığı ilk günden beri hızla değişiyor. İlk kadın spor spikeri oldu, Massimo Cusimano ile evlenip İtalya'ya gelin gitti, ruh eşini buldu sanılırken ansızın boşandı... Yine de o tüm bu...
  2. İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

Cilt problemini gidermek için bir ay önce ameliyat masasına yatan İzel, yeni görüntüsüyle ilk kez Kelebek için objektif karşısına geçti. Aldatılmanın izleriydi Exoderm adı verilen yöntemle yüzünü kazıtan İzel, “Benim hiçbir zaman yüzümde ergenlik sivilceleri çıkmamıştır. Çok minik şeyler çıkar, sonra kaybolur giderdi. Bu cilt problemim, bundan 10 yıl önce, bir gecede ortaya çıktı. İlk...
  3. Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor erhanın açıklaması survivor erhan konuştu survivor erhan elendi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu hafta pazartesi gecesi ada konseyinde smss kalan iki ünlü isimden Erhan Survivor adasına veda etmişti. Elendikten sonra ilk kez açıklama yapan Erhan bakın neler söyledi.. Survivor'dan son elenen isim olan Ünlüler grubundan Erhan, adadaki yaşadıklarından pişman olmadığını ve tam...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş