gebe
  1. meryemciiii

meryemciiii Forum Okuru

Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında meryemciiii tarafından paylaşıldı.

Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan dün mü ne doğum yapmış acaba kızı olmuş diyorlar sizlerde sitenizde yada bir yerde karşılaştınız mı kızının resimi varmı yada resimleri acaba annesine mi benziyor yoksa babasınamı acayip merak ettim yav :) Varsa bana buraya bu konuya atabilir misiniz. Teşekkürler.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hemen araştırdım evet doğum yapmış ama kızının net bir fotosu yok. Daha doğrusu bu tür sanatçılar kızlarının yada bemeklerinin resimlerini paylaşmak için ciddi paralar alıyorlar. Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın da kızı olmuştu hatta televizyonlarda, bir görsel basının kızının fotosu için yüzbin tl para önerdiği ama çiftin bunu kabul etmediği gelen haberler arasında. Yani biraz zor bulur ve görürsünüz ben olanı size yüklüyorum. Bilginiz olsun.
    'Muhteşem Yüzyıl' dizisindeki 'Hürrem Sultan' rolüyle şöhreti yakalayan ve 'Tükenmişlik Sendromu' nedeniyle geçen sezon diziden ayrılıp daha önce yaşadığı Almanya'ya dönen Meryem Uzerli'den beklenen haber geldi.

Türkiye'de olduğu dönemde işadamı Can Ateş'le birliktelik yaşayan Uzerli'nin, Almanya'ya gittikten bir süre sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Verdiği röportajda Can Ateş'in "Benim zaten iki çocuğum var. Bu çocuğu istemiyorum, kabul edemem. Kürtaj olman lazım" diyerek istemediğini söyleyen Uzerli, anne olmak istediğini, bebeği doğuracağını ve gerekirse tek başına büyüteceğini açıklamıştı.

Hamilelik sürecini Almanya'da ailesiyle geçiren ve geçen ay arkadaşı Urban Ruths'un objektifine poz veren Uzerli, fotoğrafları instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.
    Doğum yaklaştıkça heyecanını dile getiren ve son olarak "Artık önümü bile göremiyorum" diyen Uzerli, önceki akşam Almanya'da özel bir hastanede doğum yaptı.

Bir kız çocuğu dünyaya getiren Uzerli'nin ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Uzerli, doğum sonrası sosyal paylaşım sitesinden mesaj yazdı;"Hoşgeldin bu dünyada benim sevgili canım Lara Uzerli. 10.02.2014 doğdun. Ben Allaha o kadar teşekkür ediyorum ki, sağlıklı dünyaya geldin! Ben allaha teşekkür ediyorum, çünkü bana güç verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim, yaşıyorsun. Ve bu en büyük hediyem! Benim çok yakın arkadaşım Anadoğum da yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve size teşekkür etmek istiyorum! Dilekleriniz için... Sevginiz için! Çok sağolun!!"

Anne olan Meryem Uzerli Instagram hesabından bebeğinin ilk fotoğrafını paylaştı.

meryem uzerlinin bebegi kizi.jpg

guzmelegi, karakuzu, MaWiM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  2. Meryem Uzerli Beyaz'a mı Aşık Oldu?

Meryem Uzerli Beyaz'a mı Aşık Oldu?

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli beyaz Sevgili melekler, hamile olduğunu açıklamasıyla magazin dünyasının en çok konuşulan ismi olmaya devam eden Meryem Uzerli'nin platonik olarak Beyaz'a aşık olduğu iddia edildi! Gazeteci Esin Övet'in yazdığı yazı şöyle... Sevgilisi Can Ateş'ten ayrılıp çocuğunu tek başına doğurmaya karar veren 4 aylık hamile Meryem...
  3. Meryem Uzerli ve Kızının Ayakları!

Meryem Uzerli ve Kızının Ayakları!

meryem uzerlinin ayakları, meryem uzerlinin bebeği, meryem uzerli kızı lara Sevgili melekler, bir gün geçmiyorki sosyal medyada ilginç resimler paylaşılmasın. Hani ünlülerin bebeklerini medyadan saklama çabalarıyla karışık gösterme istekleri de var ya, insana neler yaptırıyor. İşte onlardan biri, Meryem Uzerli bebeğinin fotosunu paylaşmış ama bakın neresinin :D:D
  4. Meryem Uzerli ve Kızı Lara'nın Havuz Keyfi!

Meryem Uzerli ve Kızı Lara'nın Havuz Keyfi!

meryem uzerli ve kızı, meryem uzerli kızı lara, meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, yıldızı rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisiyle bir anda parlayan oyuncu Meryem Uzerli şu sıralar tüm vaktini kızı Lara ile geçiriyor. Can Ateş'le olan ilişkisinden dünyaya gelen 5 aylık kızı Lara'yı geçtiğimiz gün havuza götüren Uzerli, orda çektirdiği fotoyu facebook sayfasından paylaştı. Altına “Aşk…En...
  5. Meryem Uzerli kızı Lara'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı

Meryem Uzerli kızı Lara'nın Fotoğrafını İlk Kez Paylaştı

meryem uzerlinin kızının ismi, meryem uzerlinin kızının fotoğrafı, meryem uzerli haberleri 2014, meryem uzerlinin kızının resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekil de ayrılan Meryem Uzerli, kısa bir süre sonra hamile kaldığı sevgilisinden ayrılıp medyadan uzak bir hayat yaşamıştı. Geçtiğimiz aylar da bu hamilelikten bir kız bebek sahibi olan ve kızına Lara ismini veren Meryem...

Sayfayı Paylaş