gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli dini meryem uzerli nin sevgilisi nin annesi ailesi ailesi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli ile yapılan röportajı sizler için paylaşıyorum.Bakalım dizideki ismiyle Hürrem gerçek ismiyle Meryem Uzerli'nin özel hayatıyla ilgili sırları ve anlatacakları nelermiş:) [​IMG]

- Türkiye’ye gelmeye karar verirken endişe duydunuz mu?
    Her şey 4 gün içinde oldu. ‘Soğuk suya atladım’ diyebiliriz. Gelir-gelmez, işime odaklandım. Sadece ‘kendimi burada yalnız hissedeceğim’ korkusu oldu.
    - Diziye yapılan eleştirileri nasıl yorumluyorsunuz?
    Daha tanıtımları yapılırken yargılamaya başladılar, çok şaşırdım. İlk bölüm yayınlandıktan sonra biraz tedirgin oldum. Türk insanını tanımıyordum, nasıl bir tepki göreceğimizden de pek emin değildim.
    - Ya aileniz? Onlar da tedirgin oldu mu?
    Ailem tedirgin değil ‘çanak anten’ sahibi oldu! Türk kanallarını izlemeye başladılar. İnsanların daha yayınlanmayan bir diziyle ilgili konuşmasına anlam veremediler.

ONUN YOLU KÖTÜ BEN DİSİPLİNLİYİM
    Hürrem Sultan ile aramızda şöyle bir fark var: Ben disiplinli ve iyi bir şekilde çalışıyorum. Hürrem ise arkadan oyun çevirerek, kötü bir yol izliyor. O hedefine ulaşmak için birini harcayabilir. Ben amacım için kimseyi harcamam.

ERKEKLERİ YOLDA YÜRÜRKEN GÖRÜYORUM, O DA 5 SANİYE!
    - İstanbul’a alışabildiniz mi?
    3-4 aydır buradayım. Vaktimin yüzde 95′i sette geçiyor. Set dışında evde senaryo çalışıyorum. Dışarı da çıkıyorum ama çok az…
    - İstanbul’a gelince özel hayatınızda bir değişiklik oldu mu?
    Buraya geldiğimde bekardım hala da bekarım! Benimle sevgili olmak gibi bir teşebbüste bulunan da olmadı… Set dışında yolda yürürken görüyorum erkekleri, o da 5 saniye…
    - Hangi erkekler ilginizi çeker?
    Tam olarak bunu tarif edemem. Yani şöyle bir adam, şöyle bir surat diyemem. Bir adamla karşılaştığım zaman gözünde o ışığı görürsem, ilgimi çeker.

Çekim biter Meryem olur eve giderim
    - Set dışında ‘Hürrem’ psikolojisini yaşıyor musunuz?
    ‘Hürrem Sultan’ kıyafetlerini çıkartıp kendi kıyafetlerimi giydiğimde Meryem oluyorum ve evime gidiyorum.
    - ‘Vamp’ bir yüzünüz var, çok da sıcakkanlısınız. Duruşunuzla mı alakalı?
    Kendimi nasıl hissediyorsam öyle duruyorum. Bunun için ekstra bir şey yapmıyorum. Çok çabuk utanan bir insanım.
    - Halit Ergenç ile öpüşme sahneniz yüzünden eşi Bergüzar Korel’le aralarında sorun çıktığı iddia edildi. Bergüzar Hanım’la tanıştınız mı?
    Hayır, tanışmadık. Bu haberleri biz de okuduk. Öyle bir şey olmadığını da biliyorum.
    - Kendinizi güzel buluyor musunuz?
    Burnumu seviyorum. Geriye kalan her şeyi de olduğu gibi kabul ettim. Böyle seviyorum kendimi.

(Akşam)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hımm kısa ve öz bi röportaj olmus simdilik bakalım ilerleyen zamanlarda neler diyecek =)

3. meryem uzerli

meryem uzerli Forum Okuru

çok güzel buldu ben bunu.ama sevmediğim kişilerin okumasını istemiyor ben.lütfen olur mu?

4. NİLDA

NİLDA Forum Okuru

yukarıdaki yorumu gerçekten MERYEM UZERLİ yapmışsa çok doğru söylemiş
    kendisini çok seviyorum dilerimki yazdıklarımı okur okursa lütfen oda yorum yaparsa sevinirim

5. aybike kaplan

aybike kaplan Forum Okuru

seni çooooooooooooooooooooook seviyorum

6. Meryem Uzerli

Meryem Uzerli Forum Okuru

Çok sevindi ben sizin beni beğenmenize.ımm hepinize çok teşekkür ederim canlarım

7. Metin AYDOGDU

Metin AYDOGDU Forum Okuru

Bence bu yorumları meryem hanım yazmamıstır.Ama onu çok seviyorum. gözlerindeki o samimiyet o ışıltı büyülüyor benii.İnşllh dizi devam ederde sürekli izlerimm onuuu.bilgisayarımda bile duvar kağıdı onun ...basarılarının devamını dilerim

Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli'nin Son Mesajı!

Meryem Uzerli'nin Son Mesajı!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, bir süredir magazin basının gündeminde yer alan Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu ve diziyi bırakma haberlerinin ardından Uzerli'den yeni bir twitter mesajı geldi. Uzerli yeni mesajında diziye şöyle veda etmiş... “Önce Tims Yapım'a ve bizim ekibe çok teşekkür ediyorum. Bu dizi bana gerçek dostlar kazandırdı. Can bana hep...
  2. Meryem Uzerli'nin Yeni İşi!

Meryem Uzerli'nin Yeni İşi!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, tükenmişlik sendromu rahatsızlığı sebebiyle Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan ve Almanya'da tedavi gören Meryem Uzerli'nin yeni işi de belli oldu. Bu ne bir dizi projesi ne de bir film projesi. Söylenenlere göre Uzerli yakın zamanda bir jüri üyeliği yapacak. Tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin setini...
  3. Meryem Uzerli'nin Bebeklik Resimleri

Meryem Uzerli'nin Bebeklik Resimleri

meryem uzerli resimleri, meryem uzerlinin çocukluğu, meryem uzerlinin bebekliği Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Meryem Uzerli şu sıralar bebek bekliyor. Hürrem Sultan karakteri ile binlerce kişinin sevgisini kazanıp hayran sayısını çoğaltan Meryem Uzerli'nin Melekler Mekanı.com olarak bebeklik ve çocukluk resimlerine ulaştık. Meryem Uzerli'nin şu an olduğu gibi bebeklik...
  4. Meryem Uzerli'nin Hamilelik Resimleri

Meryem Uzerli'nin Hamilelik Resimleri

meryem uzerli hamile, meryem uzerlinin bebeğinin cinsiyeti, meryem uzerli hamilemi Muhteşem yüzyıl dizisinden olaylı bir şekilde ayrılarak tükenmiş sendromu hastalığına yakalandığını açıklayan Meryem Uzerli, kısa bir zaman önce de hamile olduğunu açıklamıştı. Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haberin ardından epey bir süre Meryem Uzerli7nin sesi soluğu çıkmadığı gibi kendi de ortalar da...
  5. İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

meryem uzerlinin ailesi, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli Sevgili melekler, ünlüler genelde ailelerini medyadan uzak tutarlar. Bu isimlerden birisi olan Meryem Uzerli bu kuralı yıktı. Bu zamana kadar ailesini gözlerden uzak tutan Uzerli face sayfasından ailesinin fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, önceki gün annesi Ursula ve babası Hüseyin Uzerli’nin fotoğraflarını “Annem ve...

Sayfayı Paylaş