gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meryem Uzerlinin saçları yanmış diye bir haber okudum ama ne derece doğru bilmiyorum.Nasıl yanmış saçları şimdi ne durumda?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz ve Meryem Uzerli

Beyaz ve Meryem Uzerli

meryem uzerli müslüman mı beyaz, meryem uzerli, beyaz şov, muhteşem yüzyıl, haberleri burada arkadaşlar. Bu hafta Beyaz Shov'da Muhteşem Yüzyıl ekibi konuktu. Meryem Uzerli ve Beyazıt Öztürk arasında şaşırtıcı dialoglar geçti, biz de o habere yer veriyoruz Melek'ler:) Hürrem'i oldukça sempatik bulduğunu belirten Beyaz, 'İnsanın sarılası geliyor' deyince Uzerli, şovmenin bu isteğini geri...
  2. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  3. Meryem Uzerli Saç Modelleri ve Saç Renkleri 2013

Meryem Uzerli Saç Modelleri ve Saç Renkleri 2013

meryem uzerli saç renkler meryem uzerli saç modelleri meryem uzerli 2013 Sevgili melekler, kuşkusuz son ayların ve son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oyuncu Meryem Uzerli. Muhteşem Yüzyıl dizisine ilk dahil olduğu günden bu yana değişik güzelliği, kırık Türkçesi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ve sevilen Uzerli, bu sevginin ağırlığını ve yorucu çalışma temposunu...
  4. Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerlinin saçları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle yıldızı parlayan ve ünlenen Meryem Uzerli, Almanya'ya gidip doğum yaptıktan sonra imajını değiştirdi. Dizide ynadığı dönmede kızıl saç modasıyla ortalığı kasıp kavuran Uzerli şimdi de saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu Meryem Uzerli sosyal...
  5. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...

Sayfayı Paylaş