gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli'nin Sevgilisinden Şok Açıklamalar!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl hürrem sultan hürrem sultan diziden ayrıldımı meryem uzerlinin sevgilisi

Bir süre önce Muhteşem Yüzyıl dizisini terkederek diziden ayrılan Meryem Uzerli hakkın da şimdiye kadar birçok şey yazılıp çizildi. Meryem Uzerli'nin diziden para için ayrıldığını söyleyenler bile oldu. Onun tükenmişlik sendromu hastalığı ile mücadele için de bulunduğunu söyleyen yakın çevresinden Meryem Uzerli'nin artık Muhteşem Yüzyıl dizisine dönmeyeceğini ve Hürrem Sultan karakterini oynamıyacağını açıkladılar.

Şimdiye kadar suskunluğunu koruyan Meryem Uzerli'nin sevgilisi ise olaydan sonra ilk kez şok açıklamalar da bulundu. Can Ateş, Meryem Uzerli hakkın da yaptığı açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz.

Bugüne kadar medyaya konuşmayan, Meryem Uzerli’yle ilişkisi hakkında bile tek söz söylemeyen Can Ateş ilk kez konuştu.

YAPIMCI'NIN MUHTEŞEM YÜZYIL KARARI

Timur Savcı yaklaşık 200 kişilik tüm set ekibini toplayarak bir toplantı yaptı.

Timur Savcı’nın toplantıda söyledikleri şunlar:

*Artık Meryem yok bundan sonra yola onsuz devam edeceğiz.
    Para için yaptı bunu... Sanki ona hak ettiği ücreti ödemiyormuşum gibi bir hava yaratıldı. Beni kamuoyu karşısında haksız duruma düşürdü.

Ne istediğini bilmiyorum, bilmem için konuşmamız lazımdı ama kendisine günlerce ulaşamadım, hâlâ da ulaşabilmiş değilim...Ama ben bu işi en kısa sürede çözmek istiyorum.Bu kriz nedeniyle bir hafta erken bitireceğiz diziyi”..

Uzerli'nin hastalığı ile ilgili bilinmeyenleri anlatan Ateş'in dediğine göre ünlü oyuncu "bitmiş" durumda. Doktorlar sevgilisiyle dahi görüştürmüyor.

Son darbeyi ise Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı vurdu. Meryem Uzerli'ye oteldeki odasını "boşalttırdı".

İşte Meryem Uzerli'nin sevgilisinin Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na anlattıkları;

MERYEM'E YAPILAN İNSANLIK DIŞI

"Son bir haftadır yazılanlar ve Meryem’e yapılanlar insanlık dışı şeyler. Sevgilisi değil bir insan olarak isyan ediyorum buna. Para için diziyi bıraktığını söylüyorlar. Bu kız üç aydır bas bas bağırıyor. Sette bayılıyor, “ruhen ve psikolojik olarak çöktüm” diyor kimsenin dinlediği yok.

1 MİLYON DOLAR YERİNE GÜLÜ SEÇER

Meryem’in önüne 1 milyon dolar koyun, diğer tarafa da güller ve güzel sözler koyun onu en yakından tanıyan biri olarak sizi temin ederim ki ikincisini seçecektir. Parayla pulla şanla şöhretle işi olan biri değil Meryem.

HAYATIMI MAHVEDEMEM DEYİP DURUYORDU

Ama o sürekli “Benim bir tane hayatım var onu mahvedemem” deyip duruyordu. Biz Türkler’in anlamakta zorlanacağı şeyler bunlar. Bu yüzden yazıp duruyorlar, bu kadar para alıyorsun otur çalış işte diye...

BİTMİŞ DURUMDA

Bitmiş durumda, çöküntü içinde... Para yüzünden gittiğini ve kliniğe yattığını söylüyorlar. Almanya’dan herhangi bir doktordan hastalığınız olmasa rapor alabilir misiniz? Mümkün mü böyle bir şey? Meslek hayatını bitirirler. Hasta olduğu için doktorlar rapor veriyor.

HAPİS YATMIŞ İNSAN PSİKOLOJİSİNDE

1 yıl, 1.5 yıl hapis yatmış insan psikolojisindesin diyorlar... Savaştan dönen biri gibi tanımlıyorlar Meryem’in ruh halini... Hastalığına yapımcı da dahil inanan yok ama... Hasta insana vurulur mu, insanlık mı bu yapılanlar...

BİR DAHA DÖNMEZ

Bu yaşananlardan sonra sanmıyorum döneceğini. Berlin’de ayda 5-6 bin euro kazanıp normal hayatına dönebilecek biri Meryem... Bunu sık sık dile getiriyordu zaten...

YAPIMCI: ODAYI BOŞALT

Yapımcı otele talimat veriyor cuma gününe kadar odayı boşaltsın diye... Otel de mail atıyor Meryem’e cumaya kadar odayı boşaltın diye... Onu görüyor Meryem...

Bu kız ne kötülük yaptı size. Dizinize yıllardır bu kadar katkıda bulundu. Tam bir Alman disipliniyle çalıştı. Her gün saatinde sette hazır oldu. Bu muameleyi mi reva gördünüz ona? Meryem, Almanya’da canıyla uğraşırken cuma gününe kadar buradaki odayı nasıl boşaltsın? İnsanlık değil bu... Tüm bu süreçte dizi piyasasından nefret ettim...

2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    hürremsiz muhteşem yüzyılı izlemem :hıh:

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ayyyy kafam karıştı:S

Meryem Uzerli'nin Sevgilisinden Şok Açıklamalar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

meryem uzerli dini meryem uzerli nin sevgilisi nin annesi ailesi ailesi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli ile yapılan röportajı sizler için paylaşıyorum.Bakalım dizideki ismiyle Hürrem gerçek ismiyle Meryem Uzerli'nin özel hayatıyla ilgili sırları ve anlatacakları nelermiş:) - Türkiye’ye gelmeye karar verirken endişe duydunuz mu? Her şey 4 gün...
  2. Meryem Uzerli'nin Yeni İşi!

Meryem Uzerli'nin Yeni İşi!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, tükenmişlik sendromu rahatsızlığı sebebiyle Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan ve Almanya'da tedavi gören Meryem Uzerli'nin yeni işi de belli oldu. Bu ne bir dizi projesi ne de bir film projesi. Söylenenlere göre Uzerli yakın zamanda bir jüri üyeliği yapacak. Tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin setini...
  3. Meryem Uzerli'nin Bebeklik Resimleri

Meryem Uzerli'nin Bebeklik Resimleri

meryem uzerli resimleri, meryem uzerlinin çocukluğu, meryem uzerlinin bebekliği Muhteşem Yüzyıl dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Meryem Uzerli şu sıralar bebek bekliyor. Hürrem Sultan karakteri ile binlerce kişinin sevgisini kazanıp hayran sayısını çoğaltan Meryem Uzerli'nin Melekler Mekanı.com olarak bebeklik ve çocukluk resimlerine ulaştık. Meryem Uzerli'nin şu an olduğu gibi bebeklik...
  4. Meryem Uzerli'nin Hamilelik Resimleri

Meryem Uzerli'nin Hamilelik Resimleri

meryem uzerli hamile, meryem uzerlinin bebeğinin cinsiyeti, meryem uzerli hamilemi Muhteşem yüzyıl dizisinden olaylı bir şekilde ayrılarak tükenmiş sendromu hastalığına yakalandığını açıklayan Meryem Uzerli, kısa bir zaman önce de hamile olduğunu açıklamıştı. Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haberin ardından epey bir süre Meryem Uzerli7nin sesi soluğu çıkmadığı gibi kendi de ortalar da...
  5. İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

meryem uzerlinin ailesi, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli Sevgili melekler, ünlüler genelde ailelerini medyadan uzak tutarlar. Bu isimlerden birisi olan Meryem Uzerli bu kuralı yıktı. Bu zamana kadar ailesini gözlerden uzak tutan Uzerli face sayfasından ailesinin fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, önceki gün annesi Ursula ve babası Hüseyin Uzerli’nin fotoğraflarını “Annem ve...

Sayfayı Paylaş