gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Meryem'i Sevgilisi mi "Tüketti" ?

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli
    meryem uzerli haberleri

Sevgili melekler, sezon finali yapan Muhteşem Yüzyılk dizisinden apar topar ayrılan ve Berlin'e giden Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu rahatsızlığı sebebiyle diziyi bıraktığı açıklanmıştı. Öte yandan ortaya atılan bir iddia da Uzerli'nin istediği parayı alamaması sebebiyle diziyi bıraktığı yönündeydi. Şimdilerde konuşulanlara göre de Meryem Uzerli sevgilisi tarafından ihanete uğramış ve ülkeyi terk etmiş. İşte bu kördüğüm durumlar ilgili haberiin detayları...

'Tükenmişlik Sendromu' ile Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan Meryem Uzerli hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Sevgilisi Can Ateş ile bir süredir sorunlar yaşayan güzel oyuncu ihanete uğramış.

Ateş'le yaptığı Bodrum tatilinden sonra Türkiye'yi terk eden Uzerli,'Tükenmişlik Sendromu'na girdiği gerekçesiyle Berlin'e kaçmıştı. İddiaya göre sevgilisi ile Bodrum'da yaptığı tatilde kavga ettiler. Çünkü güzel oyuncu, Can Ateş tarafından aldatıldığını öğrendi. Ateş'in Berlin'e gitmesinin sebebi kendisini affettirmek istemesiydi.

Meryem Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl'dan oyuncu arkadaşları yakın çevrelerine, " Meryem'i dizi değil Can Ateş tüketti. Meryem son zamanlarda çok sete çok mutsuz geliyordu. Telefonda hep kavga ediyorlardı." diye konuştukları iddia edildi.

Meryem'i Sevgilisi mi "Tüketti" ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tükendim...tükettim!!!

tükendim...tükettim!!!

ßiraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sewseydin beni kalbimin çığlıklarını Susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sewgim. Tükendim Tükettim Hıncımı almak için tekmeler attım sewgiye Kendime Yüreğime .. ßirçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için Ne yaptıysam olmadı ßoyun eğdim varlığınla...
  2. Yalın - Tükettim

Yalın - Tükettim

Her gece biraz daha bir parçam daha eksiliyor Yıldızları sayıp uyuyorum seni düşünmek yerine Tüm hatalar benim Tüm yalnışlar benim Tüm cezalar benim Sevgimizi tek başıma Tükettim Kaybettim bir gurur uğruna seni, sevgimi, hevesimi Getiremez asla hiç birşey o eski günleri geri
  3. sevgilimin sevgilisi

sevgilimin sevgilisi

sevgilimin ilgisini nasıl çekerim sevgilimin sevgilisi var birinin dikkatini nasıl çekersin eski sevgilisi var 3 senedir sevgilim olduğunu sandığım birinin baska biriylede beraber olduğunu onunlada hala görüştünü gelen telefon faturalarından öğrendim :(( sorduğumda o senden eski dedi yani hayatında o varken benimlede olmuş bırakıp gitmek istiyorum ama aynı işyerindeyiz işe ihtiyacım var...
  4. DenizKadayıfı Tüketin

DenizKadayıfı Tüketin

deniz kadayıfı deniz kadayıfı süt kadayıfının kullanımı bebeklerde kullanımı nasıl kullanılır Ben hiç duymadığım bir bitkiyi ve faydalarını size sunmak istiyorum meleklerim. Deniz kadayıfı, hem sağlık açısından hem de, sanat aısından kullanılabilen bir bitki. Ebru sanatının yapımında da kullanılan bu faydalı bitki, daha çok nefes darlığı, hastalıklarında fayda sağlar. Atlas okyonusu...
  5. Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

Naz Elmasın sevgilisi Hadise ile birlikte mi?

naz elmas sevgilisi sina cem ayrıldı mı naz elmas sevgilisi sina cem hadise haberleri burada arkadaşlar. Güzel oyuncu Naz Elmas uzun süredir magazin gündeminde yer almıyordu ama bu uzun süre bitti :) Çünkü Naz Elmas sevgilisi ile bir dargın bir barışık ilişkisini sürdürürken, çıkan dedikodulara kayıtsız sessiz kalamadı Melek'lerim. Çıkan dedikodulara göre, Naz Elmas'ın sevgilisi Sina Cem...

Sayfayı Paylaş