gebe
  1. semuş

semuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mesaj aşk

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında semuş tarafından paylaşıldı.

aşknedir neden vardır sizce.

2. semuş

semuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence acı çekmektir.

3. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyide cnm bunun yeri burası değil
    mod arkadaşlar yardımcı olurlar şimdi.......

mesaj aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi ve aşk mesajları

sevgi ve aşk mesajları

ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN SEVDİM...
  2. Biten aşk  mesajlar

Biten aşk mesajlar

biten aşk sözleri biten aşk mesajları aşklar için sözler bitmiş mesajları bitmiş sözleri Gittin.Seni delicesine bir tutkuyla seviyordum oysa. Tutkum senin olmakti, tutkum teninde erimek, tutkum hayati seninle, sadece seninle paylasmakti. Anlatamadim. Oysa daha doyamadim sana.. Kokunu yeterince cekemedim icime.. Yapacagimiz cok sey vardi... Neler planlamistik .. Simdi ne yapacagim ben .....
  3. Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Seni Seviyorum! Diyen Dillere Degil...senin Icin Aglayan Gozlere Inan... Insanin Insana Verebilecegi En Olumsuz Hediyedir Sevgi... Unutma Ki Insan Sevebildigi Kadar Insandir. Insanlarin Umudunu Kirma..belki De Sahip Oldugu Tek Sey Odur....
  4. Aşk mesajları

Aşk mesajları

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin. Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin... Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum....
  5. Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa

Günaydın Aşk Mesajları Kısa . Selam kızlar sevgilime her sabah göndereceğim günaydın mesajları istiyorum ama çok romantik olsun aşk koksun

Sayfayı Paylaş