gebe
  1. begüş

begüş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mesaj yazamıyorum

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında begüş tarafından paylaşıldı.

merhaba bana gönderilen özel mesajlara neden yanıt yazamıyorum ingilizce bir uyarı yazısı çıkıyor

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: mesaj yazamıyorum
    özel msj yazabilmeniz için on tane konu sahibi olmanız lazım :)

3. begüş

begüş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mesaj yazamıyorum

teşekkür ederim

mesaj yazamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  2. Çocuğunuz hala okuyup yazamıyor mu?

Çocuğunuz hala okuyup yazamıyor mu?

Birinci dönemin sona erdiği bu günlerde çocuğunuz hala okuyamıyor mu? Yahut yazdıkları okunaksız mı? Matematikte akranlarına kıyasla çok mu zorlanıyor ? Lütfen telaşlanmayın! Çocuğunuz özel öğrenme güçlüğü dediğimiz ve tedavisi olan bir durumla karşı karşıya olabilir. Gerekli yardım ve tedbirler alınırsa çocuğunuz başarılı bir kariyere ulaşabilir... Nedir bu Özel Öğrenme Öüçlüğü (Disleksi-...
  3. Dini Mesajlar

Dini Mesajlar

Dini Mesajlar dini sözler Selam kızlar dini mesajlar istiyorum sizden ama mümkünse anlamlı çok güzel ve yeni dini mesajlar olsunlar lütfen.
  4. Anlamsız Mesajlar

Anlamsız Mesajlar

Anlamsız Mesajlar arıyorum anlamsız dediğime bakmayın anlamsız olduğu kadar anlamda verecek o mesajlar :)
  5. Muhteşem Mesajlar

Muhteşem Mesajlar

Muhteşem Mesajlar arıyorum umarım biri beni duyarda istediğimi verir.

Sayfayı Paylaş