gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı gördüyseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Size mesaj geldiğini hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı görürseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Size mesaj geldiğini hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı görürseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir

Mesaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elveda Mesajları

Elveda Mesajları

Elveda Mesajları Arkadaşlar bana acil elveda demek düşer sizden bu konuda yardım etmenizi istiyorum ve elveda mesajları yazın diyorum :D Ona en güzel elveda msjıyla veda edeyim :D
  2. Orjinal Mesajlar

Orjinal Mesajlar

Orjinal Mesajlar sözler smsler Merhaba kızlar sizden Orjinal Mesajlar istiyorum şimdiden tşkler
  3. Duyulmamış Mesajlar

Duyulmamış Mesajlar

Duyulmamış Mesajlar istiyorum ama lütfen duyulmamış yani yepyeni olsun bu mesajlar şekerlerim :)
  4. Uyuz Mesajlar

Uyuz Mesajlar

Uyuz Mesajlar - Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz ki mesaj mesajdırda uyuzluğu ne demeyin ben gerçekten de uyuz olsunlar istiyorum.
  5. mesaj yazcam

mesaj yazcam

beni seven tipim diil icime baksin

Sayfayı Paylaş