gebe
  1. rulu04

rulu04 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mesajım minik yeğenim sayesinde tamamlanmadan ulaşmış,lütfen düzeltmem için yardımcı

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında rulu04 tarafından paylaşıldı.

Merhaba sevgili editör arkadaşım, yeni üyeniz olarak böyle çoksesli ,yararlı bir site yarattığınız için size teşekkürü borç biliyorum,sağolun,varolun.Ancak başıma gelen durumdan dolayı sizden acil yardım bekliyorum dün tamamlamadan size ulaşan mesajım,sizde okuyunca anlayacaksınız ki,diğer mektubumdan cevap için alıntı yaptığım zamanda minik yeğenimin kurcalamasıyla ,cevap hakkımı tamamlayamadan size ulaşmış ne yazikki.Saçma bir yazı gibi oluşmuş durumda ve haksız eleştirilere de mazur kalmışım.Sizden ricam o yazıyı yayından çekmeniz.Cevabınızı heyecanla bekliyorum,teşekkür ederim.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    "Dr Volkan Tayfur'a narkozsuz meme küçültme ameliyatı oldum" .
    Bu başlıklı konunuzun mu silinmesini istiyorsunuz???

Mesajım minik yeğenim sayesinde tamamlanmadan ulaşmış,lütfen düzeltmem için yardımcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olursanız sevinirim lütfen

yardımcı olursanız sevinirim lütfen

erkek arkadaşımla arkadan birlikte olduk gibi bişey tamda öyle olduğu söylenemez aslında biraz sürtünme gibi tam emin değilim ama sanırım boşaldı ve ben adet geciktirici primolt isimli ilacı kullanmıstım ılacı kestım 2 gun ıcınde hastalanırım dıye beklıyorum boyle bı durumda gebelık soz konusumudur boyle ılıskıde gebe kalmıs olabılırmıyım, henuz 2 gun dolmadı ama yarında hastalanmazsam dıye...
  2. lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

ben 20 aydır aylık iğneyle korunuyorum iğnemin günü 10gün geçti bu on günde hamile kalmış olabilirmiyim
  3. yılbaşı için barış mesajları yazarmısınız lütfen kızlar

yılbaşı için barış mesajları yazarmısınız lütfen kızlar

Selaam..Yılbaşı için yeni yıl için barış mesajları yazmanızı istiyorum bazı arkadaşlarıma yollayacağım kapak olsun ..
  4. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...
  5. lütfen yardımcı olurmusunuz???

lütfen yardımcı olurmusunuz???

merhabalar ben 1,5 yıllık evliyım. düzensiz adet görüyordum ama son 3 aydır düzenli adet görüyorum. bu ay adetimden 6 gün geçti hamilemiyım degilmiyim bilmiyorum adetime 7 8 gün varken kahverengi bir akıntı geldi oda sadece 1 gün sürdü. ve bunun dışında ise sadece alt karın bolgemde bıcak saplarmıs gıbı acı var . eger adet olsaydım benım adetimden 1 hafta once goguslerım dolgunlasır acırdı ama...

Sayfayı Paylaş