gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Meş'ar'il haram

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hacc ibadetini yerine getirirken, kurban bayramının birinci günü şafak vaktinde eteklerinde Müzdelife vakfesinin yapıldığı bu mübarek dağı görmek hidayet ve emniyete, ilahi emirleri tutmaya ve vasıyetleri yerine getirmeye, yüksek hayır ve menfaatlere dellalet eder

Meş'ar'il haram konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helal - haram

Helal - haram

Helal, yeryüzü nimetlerinin temiz ve hoş olanlarına; her türlü yararlı iş ve faydalı düşünceye; sayılamaz nimete ve insanı esenliğe götüren tavır ve davranışlara, Haram, Allahu Teala'nın ve O'nun Rasülünün (s.a.v.) koyduğu sınırlara; pis ve zararlı nimettlere; zararlı iş ve faydasız düşüncelere; insanı helake götüren tavır ve davranışlara, Helal kazandığını görmek inançsızın imana gelmesine,...
  2. haram

haram

Helal- Haram.Rüyada haram yemek, kişinin malı ile ilgili zararla karşılaşacağına işaret eder.Rüyada haram bir isi yaptigini veya haram yedigini gören kimse, bilmeden bir günah isler ve bu günahtan dolayi çok üzülüp tevbe edecegine isaret eder.
  3. Mesarıl-haram

Mesarıl-haram

Rüyada bu dagi görmek, emirlere uymaya ve vasiyetle tutmaya isarettir. Eger bir korkudan dolayi haber bekliyorsa, onun için emniyet hasil olur
  4. Emrah - Haram

Emrah - Haram

Haram Haram Haram Zalİmlere KÖtÜlere Haram Haram Haram Sevmek Nedİr Bİlmeyene Sevİlİpte Sevmeyene Kiymet Nedİr Bİlmeyene Haram Olsun Haram Olsun Haram Haram Haram TÜm SÖylenen Yalanlara Para Dİye Tapanlara İnsanliĞi Satanlara Haram Haram Haram Olsun Bu DÜnya Sevİyorken AĞlatana Terkedİpte Birakana AŞki HİÇe Sayanlara Haram Olsun Haram Olsun Haram Haram Haram TÜm Vİcdansiz Zalİmlere O...
  5. Haram !!!

Haram !!!

Merhaba hanimlar. SIkintili bir dönemdeyim dertlesmem paylasmam lazim. Esim bi süredir bana borsadan bahsediyodu. O kadar cok karsi ciktim tavrimi belli ettim asla dedim ama dinlemedi. Bugün bi miktar birikimimizi borsaya yatircagina söyledi. Lopoca diye bi yerden hisse alacagini söyledi. Artik yoruldum hic bsy demedim ve internette arastirmaya basladim. Borsa degil bi oyun cikti bu dedigi...

Sayfayı Paylaş