gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Meşe ağacı

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada meşe ağacı görmek veya gölgesinde oturup dinlenmek, genç bir erkeğin başarabilmesi için bütün kuvvetiyle çalışacağını; daha yaşlı ise yakın bir arkadaşının yardım isteğini; dul bir kadın için kendisinden çok yaşlı birisiyle evlenmesine; evli ise güç bir işte başarı elde edeceğini bildirir. Rüyasında meşe ağacı gören ya da gölgesinde oturup dinlenen, genç bir erkekse hedeflerine ulaşabilmesi için çok fazla çalışması gerektiğini işaret eder. Daha yaşlı ise yakın bir arkadaşının yardım isteğine işarettir. Dul bir kadın için meşe ağacı kendisinden çok yaşlı birisiyle evlenmesine yorulur. Evli ise zor işte başarı kazanacağına yorumlanır. Meşe ağacı zenginliğin, bolluğun ve bereketin işaretidir. Rahat bir yaşam sürdüreceksiniz. Rüyada mese agaci görmek veya gölgesinde oturup dinlenmek, genç bir erkegin basarabilmesi için bütün kuvvetiyle çalisacagini; daha yasli ise yakin bir arkadasinin yardim istegini; dul bir kadin için kendisinden çok yasli birisiyle evlenmesine; evli ise güç bir iste basari elde edecegini bildirir

Meşe ağacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meşin

Meşin

Sıkıntı ve zorluklara katlanan dayanıklı insana, Meşinden mamül eşya evin hanımına, evlenmeye yahut çocuğa delalet eder
  2. Meşe

Meşe

Sürekli olan şeref ve itibara, kendisinden faydalanılan ve kazancı iyi olan mala, uzun ömre yahut gafil kimselerle oturup kalkmaya; Meşe ağacı bazen güçlü ve imtiyaz sahibi kimseye, çok mal biriktiren ve o nisbette harcaması olan kimseye, ibadete, zahmeet ve yolculuğa, yaşlı adama bazen de livata yapan insana, Meşenin meyvesi olan palamut evlenmeye yahut çocuğa, rızık ve menfaate delalet...
  3. Yaşlı Kadın ile Meşe Ağacı

Yaşlı Kadın ile Meşe Ağacı

yaşlıkadın yaşlı kadınların am resimleri yaşlı kadın am resimleri amcıgı Kuraklık o yıl, New Jersey?in yemyeşil çayırlarını kahverengine çevirmiş ve tüm New Jerseylilerin gurur kaynağı yüzyıllık dev ağaçların yapraklarının zamanından önce dökülmesine neden olmuştu. Kuraklığın kırküçüncü gününde, küçük bir kentin yoksullar mahallesinden geçen Tom Greenfield adlı genç bir tarım uzmanı,...
  4. Meşe Ağacı ve Özellikleri

Meşe Ağacı ve Özellikleri

Meşe ağacı Meşe yararları Meşenin sağlığa Faydası Bahçeleri ve parkları süsleyen meşe ağacının insan sağlığına olan faydalararından haberiniz var mı melekler ? Hemen sizi aydınlatalım :tik: Meşe; Kayıngiller familyasındandır ve kışın yaprak döken veya her zaman yapraklı olan, uzun ömürlü bir orman ağacı cinsidir. Odunu sık dokulu ağır, sert ve damarlıdır. Erişkin meşenin odunu, kızıla...
  5. melek meşe ağacı

melek meşe ağacı

melek meşe ağacı angel oak ilginç bilgilere meraklıyım diyorsanız buraya.ben çok beğendim eminim sizde çok beğeneceksiniz. Melek Meşe Ağacı ( Angel Oak ) Güney Carolina eyaletinin deniz adalarından birisi olan Johns adası üzerindeki, Charleston kentinde bulunan Angel Oak parkında bulunmaktadır. Bu devasa ve olağan üstü görünümlü ağacın, 1.500 yaşından daha yaşlı olduğu tahmin...

Sayfayı Paylaş