gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Mesın sergileri

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada mesin sergileri görmek, bekar için zevceye ve isten ayrilmaya delalet eder.

Mesın sergileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cini sergisini günay acti

cini sergisini günay acti

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, ünlü çini sanatçısı Sıtkı Usta'nın "Geçmişten Gelen Esintiler" isimli sergisinin açılışına katıldı. Geleneksel bir sanatı yeni motiflerle buluşturarak yerelden ulusala ulusaldan evresele taşıdığı için sanatçıya teşekkür eden Günay, "Çini sanat dünyamızda çok özel bir yer taşıyor. Motifleriyle renkleriyle bizim kültürmüze mal olmuş...
  2. Mesın yatak

Mesın yatak

Rüyada görülen mesin yatak, bir kadinin hizmetçisi, onun sirlarina vakif olan ve onlari halktan gizli tutan serefli bir kimseye delalet eder. Mesin yatak, hanimina delalet eder. Bazan da mesin yatak, kisinin sirlarini söyledigi ana ve baba gibi kimseleridir. Mesin yatak, erkege de delalet eder. Zira mesin yatak, diger yataklarin üzerine konulur ve onlari kir ve tozdan muhafaza eder. Bazan da...
  3. Ajda Pekkan - A Mes Amours

Ajda Pekkan - A Mes Amours

l prİ©tendait mapprendre İ vivre, Mais il nİ©tait pas le premier Et me voilİ eb İ©quilibre, Au bord de ma vie, des mains vides İ�a fait des rites İ la mİ©noire Ce soir, je veux leş oublier A mes amours, a mes amours, Regardez-moi bien, je reviens de guerre, A mes amours, a mes amours, Ce soir, je vous le jüre ç!est la derniݨre Pour mes amours, pour mes amours Jai trop souvent...
  4. Dünya, Türk sergilerini gezdi

Dünya, Türk sergilerini gezdi

2008 yılı içinde dünyanın çeşitli ülkelerinde açılan sergileri 875 bin kişi ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2008’de Japonya, İspanya, İsveç, İngiltere, Almanya, ABD ve Katar olmak üzere çeşitli ülkelerin müzelerinde açılan sergiler, bu zamana kadar 875 bin 292 kişiye ulaştı. Bakanlık, 2009 yılı içinde de Fransa, Amerika, Almanya, Abu Dhabi ve Polonya'nın da yer aldığı 5...
  5. kayseride sergi

kayseride sergi

nakış sergileri arkadaşlar uzun süredir siteye giremiyorum ev tekstili ve kurdela nakışı kursuna gidiyordum sergimiz var sizleride davet etmek istedim benimde işlerim sergilenecek:Dteşekkür ederim şimdide bütün arkadaşlarıma iyi forumlar... YER:Melikgazi belediyesi sergi salonu TARİH VE SAAT:1mart pazartesi 2009(pazartesiden cumaya kadar)saat 13.00

Sayfayı Paylaş