gebe
?

Mesleginizden memnunmusunuz???

1. Evet cok memnunum iyiki bu meslegi secmisim...

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayir hic memnun degilim cikma firsatim olsa hemen cikarim...

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Söyle böyle bazen memnunum bazen degil...

oy sayısı 0
    0,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mesleginizden memnunmusunuz???
    İstediğim meslek bu değildi, hayalim de bu değildi... Çeşitli sebeplerden ötürü bu şekilde olmak zorunda kaldı. Şimdi elimden geldiğince yararlı olmaya çalışıyorum, ama böyle devam etmeyecek, kafamda farklı planlar var, Allah hayırlısını versin bakalım...

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mesleginizden memnunmusunuz???

hayır menun deyılım ev çiceyı olmak cok zor bende calısmak isterdım ama ızın vermıyolar malesef:( mıllet iş arar iş benım ayagıma gelır izin vermezler

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    okuyorum insallah benim icinn hayırlı olan meslek olur..

Mesleginizden memnunmusunuz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi meslege egilimlisiniz? Test edin;

Hangi meslege egilimlisiniz? Test edin;

Hangi meslege egilimlisiniz? Test edin; Sizin icin ideal meslek hangisi? Karakteriniz, ozellikleriniz acaba sizi hangi meslekte basarili kilabilecek? Bunları ögrenmek çok basit. Testimizi samimiyetle cevaplayın. 5 dakika sonra hangi mesleğe eğilimli olduğunu görün. Hayatiniza yeni bir yon vermek icin bir adim daha atin. Buyrun, başlayalim Devamı » TESTI YAPMAK ICIN...
  2. Ünlüler isimlerinden memnunmu...

Ünlüler isimlerinden memnunmu...

taymin isminin anlamı taymin anlamı ne demek Onlar isimleriyle ünlü ama acaba isimlerinden memnunlar mı? Ece Erken: "Su ismine bayılıyorum" Ece ismini çok seviyorum, ismimle ilgili bir sıkıntım olmadışimdiye kadar ama eğer adımı kendim koyacak olsaydım Sukoymayı çok isterdim. Bence çok ama çok güzle biri isim Su.Saflığı ve doğallığı anlattığı için... Yunus Günce: "Küçük...
  3. kazanlı ütü kullananlar nasıl memnunmusunuz

kazanlı ütü kullananlar nasıl memnunmusunuz

yıllardır kullandığım ütü geçenlerde bozuldu bir sürü ütüm birikti almışken iyi ve kullanışlı bişey almak istiyorum bir arkadaşım bana buhar kazanlı ütüyü önerdi kendisi çok memnunmuş kolay ütü yapılıyormuş aranızda kazanlı ütü kullanan varsa sizler nasıl memnunmusunuz hangi markanın buhar kazanlı ütüsünü kullanıyorsunuz
  4. hangi buzdolabını kullanıyorsunuz memnunmusunuz

hangi buzdolabını kullanıyorsunuz memnunmusunuz

selam çeyiz hazırlığıyapan bir gelin adayı olarak size soruyorum en iyi buzdolabı sizce hangisi bende evime buzdolabı alacam ama kullanıcı yorumlarına bakarak model ve markada karar vermek istiyorum sizler evinizde hangi markanın hangi model buzdolabını kullanıyorsunuz tavsiye ediyormusunuz öneri ve yorumları bekliyorum
  5. istikbal çocuk odası kullananlar memnunmusunuz

istikbal çocuk odası kullananlar memnunmusunuz

selam istikbalin çocuk odası takımlarından kullananlar varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim istikbalin çocuk odasından memnun kaldınızmı hangi modeli kullanıyorsunuz kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş