gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

mesleğinize göre saatinizi seçinn

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mesleğinize göre saatinizi seçinn

çok güzel saatlermiş bunlar meslek sorduklarında saatini gösterirsin zeki olan anlar:D:D
    saol canım emeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

anladım canım sağol..

4. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok hoş saatler... :)

mesleğinize göre saatinizi seçinn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mesleklere göre aşk ilanları

mesleklere göre aşk ilanları

aşk ilanları Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön.. Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım.. Kabzımal: mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür ***** geldi sen gelmez oldunnn.. Terzi: beli sıkıyorsa...
  2. Adını yaz mesleğini gör:):)

Adını yaz mesleğini gör:):)

hadi bakalım size uygun meslekler ne olabilirmiş:cah: Adını yaz sana mesleğini söylesin:):) http://www.meleklermekani.com/meslek.html
  3. Mesleğinize Göre Saat

Mesleğinize Göre Saat

Melekitoşlarım artık size kimse mesleğinizi sormayacak çünkü saatinize bakarak polis, tesisatçı yada kuaför olduğunuzu saatinize bakarak anlayabilecekler...Buyrun size mesleğinize göre saatler umarım beğenirsiniz :tik:
  4. Saatini mesleğine göre seç!

Saatini mesleğine göre seç!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Mesleğe Göre Beslenme Önerileri!

Mesleğe Göre Beslenme Önerileri!

Mesleğe göre beslenme, meslek beslenme düzeni, beslenme düzeni hakkında edtaylı bilgi alalım arkadaşlar. Birçoğumuz çalışıyoruz ve her zaman hızlı ve düzensiz yemekler tüketiyoruz. Ancak hangi meslek grubu için hangi besinlerin daha yararlı olduğunu biliyor musunuz? Memorial Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Diyetisyen Yeşim Çelik, iş hayatında sağlıklı beslenmenin yolları ve...

Sayfayı Paylaş