gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meslek lisesine yerleştirme sonuçları ne zaman saat kaçta açılacak arkadaşlarım. Bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Yerleştirme sınavına girdim ama sonuçları hangi tarihte nereden öğrenebilirim.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek Lisesi E-Kayıt,Meslek Lisesi Kayıt Sonuçları,Meslek Lisesi Tercih İşlemleri,Meslek Lisesi Tercih Sonuçları Sınavsız öğrenci alan meslek liseleri için öğrenciler e-okul üzerinden tercihlerini yapmışlardı. 10 tane meslek lisesi tercihi yapma hakkı bulunan öğrencilerin tercih sonuçları açıklanıyor ve kayıt dönemi başlıyor. Sınavsız öğrenci alan meslek liselerine kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler 13-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında başvuru yaparak en fazla 10 meslek lisesi tercihi yapmışlardır. Meslek liselerine yerleştirme işlemleri ilköğretim son beş yıllık yıl sonu başarı puanı ortalaması, eşitlik durumunda tercih önceliği, yine de eşitlik durumunda yaşı küçük olana öncelik vermek suretiyle yapılmıştır.
    Kaynak:http://www.habergah.com/gundem/meslek-lisesi-yerlestirme-e-kayit-sonuclari-2012-h571.html

Aşağıdaki bağlantıya tıklama yaparak sonuçları öğrenmeniz mümkün.

MESLEK LİSESİ YERLEŞTİRME KAYIT SORUGULAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

2012 İlköğretim E Kayıt Hakkında bilgi

ARtık çocuklar da e-okul e-kayıt olayından kayıt ediliyormuş. Acaba 2012 yılında bunu nası yapacağız tam olarak gerekli bilgileri vermeniz mümkün mü bana. Sağolun.
  2. 2012 ilköğretim kayıt sonuçları

2012 ilköğretim kayıt sonuçları

ilköğretim yerleştirme sonuçları ilköğretim kayıt kayıtları 2012 ilköğretim kayıtları, kayıt sonuçları, hakkında bilgiler burda arkadaşlar 2012 İlköğretim kayıtları ve kayıt sonuçları hakkında bilgiler paylaşacağız bu makalemizde sizlerle Melek'ler. İlgili arkadaşlar, detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 2011-2012 Öğretim Yılı İlköğretim e-Kayıt Yerleştirme sonuçları için aşağıdaki...
  3. 2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

2012 -2013 e okul öğrenci kayıt sorgulama

e kayıt sorgulama 2012 çocuğum hangi okula kayıt oldu nasıl öğreneceğim Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı ile ilgili konularımıza bir yenisin daha ekliyor ve çocuğum hangi okul gidecek diyen anne ve babalar için, 2012 e kayıt sorgulama linki paylaşlıyoruz. Öğrenci sorgulama 2012 - 2013 linki için aşağıda ki bilgileri okuyup, verdiğimiz bağlantı linkine...
  4. SBS 2012 Yedek Kayıt Yerleştirme Sonuçları İle İlgili MEB Açıklaması

SBS 2012 Yedek Kayıt Yerleştirme Sonuçları İle İlgili MEB Açıklaması

SBS Yedek Kayıt yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak 2012 SBS boş kontenjan açıklaması Sevgili melekler, 2012 SBS sınavına girmiş ve ek yerleştirmelerden yararlanmak isteyen öğrenciler için MEB'nın 2012 SBS boş kontenjan açıklaması ile ilgili bilgiler şöyle... "Yerleştirme sonuçlarına göre tercihlerinden birini asil olarak kazanan öğrencilerin kayıt dönemi sona erdikten...
  5. 2012 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklandı

2012 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklandı

Bu konu; 2012 ösys ek yerleştirme sonuçları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ÖSYS'de ikinci şans olan ek yerleştirme sonuçları bugün açıklandı. Sonuçlar ÖSYMnin internet sitesinden öğrenilebilecek. İşte detaylar... 2012-ÖSYS ek yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylar, sonuçları ÖSYM 'nin internet adresinden öğrenebilecek. ÖSYM'den yapılan açıklamada, 2012-ÖSYS ek...

Sayfayı Paylaş