gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

meslek ropörtajı

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar 2. sınıfa giden bir kardeşim var öğretmeni ona 5 kişi ile mesleği hakkında ropörtaj yapmasını söylemiş ben 2 sini buldum sizde 3 tana veya daha çok yazarmısınız lütfenn:):):):)

meslek ropörtajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatla Ropörtaj

Hayatla Ropörtaj

Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda. "Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun?" diye sordu Hayat. "Zamanın var mı?" diye sordum. Gülümsedi. "Benim zamanım Sonsuzluk" dedi Hayat. "Ne sorular var yüreğinde?" "İnsanlarla ilgili en çok neye şaşıyorsun?" diye sordum. Hayat yanıt verdi. "Çocukluktan sıkılıp büyümek için...
  2. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  3. Deniz Seki ile ropörtaj

Deniz Seki ile ropörtaj

Gündemden düşmeyen şarkıcı Deniz Seki'yi gazeteci Ayşe Arman ziyaret etti hapisteki günlerinde hapiste olmakdan söz ettiler... DENİZ SEKİ’YLE İKİ KAT CAMA ELLERİMİZİ DAYADIK VE AĞLADIK AYŞE ARMAN CEZAEVİNDE DENİZ SEKİ'YLE GÖRÜŞTÜ... Bakırköy Kadın Kapalı İnfaz Kurumu’nun önünde dikiliyorum. Ve demir kapıyı çalıyorum. TAK... TAK... TAK... İnsanı ezen, ürküten, korkutan, sanki...
  4. Zeynep Başerlerle Ropörtaj

Zeynep Başerlerle Ropörtaj

zeynep başerler, röportajı, neler dedi, arka sokaklar, dizisi hakkında merak ettikleriniz burada 'Herkes haddini bilsin!' dedi Zeynep başerler melekelrim ropörtajın devamı sizle riçin geliyor.. Yeni filmi 'Şov Bizınıs'ta canlandırdığı karakterle çok konuşulan, 'Arka Sokaklar'daki başarılı performansı da göz dolduran Zeynep Beşerler, yüreğindekileri Hafta Sonu'na döktü Yazı...
  5. Dizinin Hande'sinden Ropörtaj

Dizinin Hande'sinden Ropörtaj

ceyda ateş röportaj ceyda ates röportaj ateş röportajları “Öpüşürüm de ... dedi meleklerim.. Reytingi yüksek, entrikası bol dizilerde 'kötü kadın' olarak izlediğimiz Ceyda Ateş 'Adını Feriha Koydum' adlı dizide de farklı değil Yaşına bakmayın; kariyerine sunuculuk, oyunculuk ve halkla ilişkiler mesleklerini sığdırmış. Ceyda Ateş ayakları yere basan, özgüvenli, hırslı, çalışkan bir...

Sayfayı Paylaş