Meslek testi | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Meslek testi

Konu, 'Testler' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    meslek testi hangi meslek bana göre testi hangi bana uygun meslek testi, meslek belirleme, nedir, test, öneriler, işte burada melekler

sevgili melekler çok güzel bir test buldum. 120 tane soruyu cevaplıyorsunuz ve size yüzdeleriyle hangi mesleklerin size uygun olduğunu gösteriyor. Bakalım hangi meslekler size göre SM90.NETSM90 Network Firewall

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Haziran 2011
    umudun_guncesi ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    %120 -psikoloji,sosyoloj,felsefe,antropoloji,hukuk,kamuyönetimi,gazetecilik ,yazarlık..
    en fazla oran bu çıktı..zaten össye girerkn hukuk yazmamı çok istediler , ii bir hukukçu olurmuşum öyle diyorlardı ,puanım da yetiyordu ama meslek lisesi çıkışlı olduğum için elediler bizi ..
    yazarlık deseniz 13 yaşımdan beri yazıyorum..:ehi:
    psikoloji deseniz herkesin dert ortağıyım zaten hahaha
    herkes ilk aklı mutlaka benden alır hahaha
    yani bu test çok doğru çıktı benim için :ehi:

ikinci yüksek oran da ;
    %100 -fotoğraf,sinema,tiyatro,folklör,müzik,resim.... çıktı..
    bu da doğru sanatsal yönüm çok kuvvetlidir..
    tiyatro elemelerinde okul 1.si olmuştum üni.de ..herkes ayakta alkışlamıştı doğaçlamamı hahaha
    müzik deseniz sesim çok güzeldir konservatuar için çok koştular peşimden ama bana ters olduğu için girmedim o ayrı hahaha
    ana amma da yetenekliymişim heee hahaha
    ama bu test zaten bilimsel bir test sanırım çünkü daha önce de farklılarına rastlamıştım ..
    bende çok doğru çıktı yapın yapın mutlaka hem de çok eğlenceli ...:ehi:

3. umudun_guncesi

umudun_guncesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok sosyoloji, felsefe, edebiyat ve siyasal bilimler çıktı. okuduğum bölüm az çok ilgilendirsede uzağından yakınından geçmiyor gibi sanki :/
    teşekkürler.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. gizli

gizli Forum Okuru

spr

test çok güzeldi ben hayvan konusunda ve yabancı dil öğretmenliğinde iyi çıktım.
    bu arada bu test çok doğru falan dienler var zaten öyle olmalı.

6. maryse

maryse Forum Okuru

çok alakasız şeyler çıktı %70 dil öğretmenliği %60 tıp oysaki ben tıp okumak istiyorumm :)

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bana tıp hukuk iç mimarlık birde yazarlık çıktı sizce iyi mi

Meslek testi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hangi Meslek?

karadeniz meslekleri ege bölgesinde hangi meslekler var karadeniz bölgesindeki meslekler karadenizdeki ege bölgesinde insanlar hangi mesleklerle uğraşıyor Mekanın en güzel melekleri, Kimler hangi meslekte? Kim hangi mesleği istiyor? Memnun musunuz mesleğinizden? Pişman mısınız yaptığınız tercih yüzünden? Hadi herkes paylaşsın içindekileri, gençlere de bakış açıları olur hem. Henüz...
  2. Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  3. Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  4. meslek ropörtajı

ya arkadaşlar 2. sınıfa giden bir kardeşim var öğretmeni ona 5 kişi ile mesleği hakkında ropörtaj yapmasını söylemiş ben 2 sini buldum sizde 3 tana veya daha çok yazarmısınız lütfenn:):):):)
  5. eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş